2733
2739
ببخشيد يه سوال تاپيك بود رفت تو پربازيدا گفت عروسيم٣اسفنده؟ چطوري تو اين دهه عروسي ؟

امروز شهادته دیگه تموم میشه

خدایا مواظب نی نیم باش💖 برای سلامتی پسرم یه صلواتبفرستین که سالم و صحیح بیاد  بغلم ممنون😗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شما رو‌نمیگم میگم وارد دنیای مجردی نشد مجردی یکباره قبل ازدواج الان بیوه شد یا مطلقه

درسته ولی خیلی زشت بود یادآوریت 

میشه برای قلب شکسته ام صلوات بفرستین مشکل بزرگی دارم ممنون مهربونا  
2728
ببخشيد يه سوال تاپيك بود رفت تو پربازيدا گفت عروسيم٣اسفنده؟ چطوري تو اين دهه عروسي ؟

تموم ميشه امروز گلم

ما خودمون حوصله کارای خودمونُ نداریم سپردیمش به امانِ خدا، اونوقت شما کاره خودِتُ ول کردی پیگیرِ ‌مایی؟:\

خانوما یعنی ایشون الان افسردگی میگرفت خوب بود بعضی وقتا آدم توی یه شرابطی هست که فقط بتونه بهتر نفس کشه براش یه دنیا ارزش داره من کمابیش تاپیکای ایشون رو دنبال میکردم از قدیم گویا ایشون تو دوران عقد جداشدن اسن شوهرشونم پاک میشه از شناسنامه به نظرم من خیلی عادیه خوشحال باشه

2740

و اونای دیگه که گفتن تو دروغ میگی و شوهرت الان داره بشکن میزنه و...

بدبخت شوهرای شماها که دادن همچین موجودات نفرت انگیز و متعفن و منفی رو تحمل میکنند. من تو تامیکم به کسی بی احترامی کردم?فقط دلم میخاس ابراز خو شحالی کنم ولی یادم رفته بود توی این سایت چ موجودات روانی ای دارن زیست میکنن😷😷😷

انقدر پست نباشید.

امثال شما هر بلایی تو زندگی سرتون میاد حقتونه!

چون از ناراحای دیگران شاد میشید و  خم زبون میز نید.

چ راحت ادما رو قضاوت میکنین...

کاش تو اون هواپیمای تهران یاسوج امثال شماها مث girboو فاطمه233بودن. کاش شماها نباشین...

2706