2733
2734

سلام سلامتی اول دست خداست و خیلی جاها مطالعه کردم که اینا بیشتر جنبه بازار گرمی داره یا ازمایشگاهها اشتباه میشه یه چیزی برام جالبه مثلا خیلی هامیگن ریشک حتی ۱به ۲۵ دارن تا میرن امینوستیز میگن همه چی خوبه و اینکه بنظرتون اگه مشکلی هم یاشه همون انومالی نشون میده دیگه درسته حالا بیاین شما از تجربه هاتون بگین

النای‌من بهترین هدیه خدا ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توروخدا نکن با خودت و جوجوت، حیفهههه٬ بعدا حسرت میخوری ،مطمئن باش نینی سالمه ، انومالی دقیقه ،تیغه د ...

فدات شم گلم چیکار کنم شدم مثه این دیووته ها پس چرا اون از خون لعنتی ریسک متوسط داشت وقتی همه چیم خوب بود😢😢

فدات شم گلم چیکار کنم شدم مثه این دیووته ها پس چرا اون از خون لعنتی ریسک متوسط داشت وقتی همه چیم خوب ...

عزیزمممم الان نوندونی شدهههه ، بعدم زمانای ما مگه این چیزا بوددددد؟ چندنفرو میدی مشکل داشته باشن؟؟؟ 

الناتو بسپر به خالقش و مطمئن باش سالمه ،البته اگر خدای نکرده روح کوچولوشو با این حرفا و گریه ها ناسالم نکنی

2738
فدات شم گلم چیکار کنم شدم مثه این دیووته ها پس چرا اون از خون لعنتی ریسک متوسط داشت وقتی همه چیم خوب ...

عزیزم سنت چقدره؟ این ریسکی که آزمایش نشون می ده به خیلی موادر مثل سن مادر سابقه ازدواج فامیلی سابقه سندروم در خانواده و اینا بر می گرده.. نگران نباش

عزیزم سنت چقدره؟ این ریسکی که آزمایش نشون می ده به خیلی موادر مثل سن مادر سابقه ازدواج فامیلی سابقه ...

۲۷ سال فامیل نیستیم

تیکر بارداریتون نشون می ده که آخرهای راه هستید؟ دکتر بهتون آمینوسنتز نداده؟ چرا این نگرانیتون تا حال ...

عزیزم دکتر گفت انومالی بده دادم خوب بود 

خوب پس اصلا نگران نباش و فقط منتظر نی نی خوشبو و نازت باش تا از بهشت بیاد تو بغلت..    

عزیزم فدات که جوابمو میدی یعنی انومالی خوب باشه دیگه همه چی خوبه چون میگم دکتر گفت فقط همونو برو 

عزیزم فدات که جوابمو میدی یعنی انومالی خوب باشه دیگه همه چی خوبه چون میگم دکتر گفت فقط همونو برو&nbs ...

آره عزیزم به دکترت اعتماد کن.. دکترها انقدر در روز از این مشکلات می بینن که همشون ورزیده شدن.. نگران نباش عزیزم..

2706