2752
2734
بابا چقد گیر میدین و ناشکری میکنین  من که نه مبل دارم نه تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی نه کابی ...

همینکه راضی و شاکری یعنی داشته هات خیلی بیشتره از خیلیا .اآفرین

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم خیلی عروسک های بچه گونه گذاشتی منم الان تو اتاقم دوتا خرس دارم اما با رنگ سفید کنار تختم اصلا ...

اینجوری یه گوشه باشن اتاق خلوت تره ...خب خودم سبک بچگونه دوس دارم مثلا خرس خیییلی برام تکراریه...دوس دارم عروسکایه بامزه وخنده دارو ...اره شوهرم برام گرفته اکثرشو 

2731
اینجوری یه گوشه باشن اتاق خلوت تره ...خب خودم سبک بچگونه دوس دارم مثلا خرس خیییلی برام تکراریه...دوس ...

هرجور دوست داری همونجور باش بنظرم قرار نیست همه اتاق خوابا شبیه هم باسه... 

منم بخارشو دارم ولی اصلا نمیتونم استفاده کنم؟زمین مگه خیس نمیشه وقتی بخارشو میکشین؟دوباره بعدش دستما ...

بذار خوب داغ بشه كه فقط بخار بده اگه آب ريخت هم خودش خشك ميشه مال اينه كه خوب داغ نشده 

پسرم منتظر در آغوش كشيدنت هستم   
بذار خوب داغ بشه كه فقط بخار بده اگه آب ريخت هم خودش خشك ميشه مال اينه كه خوب داغ نشده 

ااا دوباره امتحان میکنم حتما عزیزم،از تابستون گذاشتم تو کمد دیدم آب میده اعصابمو خورد کرد

تیکر به وقت سزارین