2737
2734

خداروشکر.خیلی وابسته شیشه شیرشه.فقط خالی تا صبح میک میزد کلافه شده بودم از دیشب تصمیم گرفتم بگم شبا کلاغه میبره طفلی قانع شد قبل ان گریه میکرد خداکنه از سرش بیفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سر شيششو ببند به بادكنك هليومي بگو ولش كنه بره  يه دونه ازون بادكنكم همون رنگ بخر تو ماشين بذا ...

یکبار اومدم شبیه این کار بکنم ده روز پیش آنقدر غصه خورد خودزنی میکرد نذاربره شیشم

2738

پسر منم دوسال و نیمشه همچنان شیرخشک یا شیر و آبمیوه میریزم داخلش روزی چند بارمیخوره

نمیدونم چیکارکنم بیخیالش شه

اوضاع مملکت جوریه که شب های جمعه اموات برای شادی ما فاتحه میخونن😶😶😶😶
یکبار اومدم شبیه این کار بکنم ده روز پیش آنقدر غصه خورد خودزنی میکرد نذاربره شیشم

ببين باهاش حرف بزن و امادش. كن و اگرم گريه ميكنه اشكال نداره و مرحله سوگ رو بزار بگذرونه اما هيچ اميدي نداشته باشه كه برميگرده

NObody dies a virgin , life fucks us all
ببين باهاش حرف بزن و امادش. كن و اگرم گريه ميكنه اشكال نداره و مرحله سوگ رو بزار بگذرونه اما هيچ امي ...

گناه نداره ؟دیشب تو خواب هی دهنش به حالت میک تکون میداد میگفت به کلاغه بگم بیاره دلم سوخت ولی باید تحمل کنم البته اگه همسرجان همراهی کنه.یعنی دیگه یادش میره؟

همسرم کلافه کرده یکساله من قصد این کارو دارم اون میگه بچه غصه میخوره ولش کن یا مسافر ت که ماه پیش رفتیم نمیذاشت برای اینکه خودش راحت  بخوابه با من دعوا میکرد  بهش شیشه بدم ساکتش کنم.دیگه قبل عید شروع کردم نذارم به زمان تعطیلات بکشه .دعا کنید موفق شم

خستهههه نباشی عزیز دل

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2706