2737
2739
عنوان

آیا واقعیت داره !! دیدین !!😨

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله آز ندادیم 

من هشت ماهه اقدامم تازه از داد شوهرم تحرکش ضعیف بود بعد الان تقویتش کردم بهتره حتمااا حتمااا اول بفرسش ازمایش هم خودت همهمسدت

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
واكينگ استريت همينطوريه ولي همه جاش كه بد نيست

اره فقط اون خیابون اینجوریه تو پاتایا البته لب ساحل هم هستن تک و توک بیشتر لیدی بوی هست اونجا مردهایی که عمل کردن و زن شدن ولی واقعا کشور قشنگیه بانکوک هم اصلا از این خبرا نیست من خانمهایی دیدم که دم مغازه تو پاساژ واسشون بار رسید با اون هیکل ریزه میزشون خودشون بردن داخل یا مامانهایی که سوار موتورهای رنگی بودن و بچشون تو سبد بود واقعا جالب بود

2731
بخدا تازه میگفت کنار ی هتل رد شدیم  قشنگ هر کدوم ی دخار توش بود اماده اماده مردا ک خسته بودن ا ...

مردهای خودشون اینجوری نیستن واقعا سربه زیرو چشم پاکن  نجیب ترین مردهایی که دیدم تایلندی و هیزترین ترکیه ای و بلغاری بودن 

اره فقط اون خیابون اینجوریه تو پاتایا البته لب ساحل هم هستن تک و توک بیشتر لیدی بوی هست اونجا مردهای ...

همه فقط شنيدن كه مورد دارن😁وگرنه خيلي قشنگه تايلند خصوصا پوكت و ساموئي

همه فقط شنيدن كه مورد دارن😁وگرنه خيلي قشنگه تايلند خصوصا پوكت و ساموئي

بله واقعا واسه هیچ جا دلم تنگ نمیشه الا اونجا طبیعت قشنگ مردمان خوشرو و مهربون میوه های گزمسیری البته من ساموئی نرفتم تا حالا ولی بانکوک و پاتایا و پوکت واقعا عالیه