2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه عوارضي؟؟؟ من هيچ عوارضي نداشتم. حتي كمر درد هم نشدم

خب ماشالا شما بدنت قوی بوده بعدشم خوب رعایت کردی من یه عمل ساده انجام دادم ۴ ماه زجر کشیدم نمیتونستم راه برم تا ۴ روز سردرد شدید داشتم تو بیمارستانم که گاز بیهوشی زده بود تو قفسه سینم حتی نفس نمیتونستم بکشم با گریه اینقد بدبخت بودم من😢

❤السلام علیک یا اباعبدالله علیه السلام❤ 🍁دخترآبانم🍁
2728

پرستار تو بیمارستان به من گفت بخاطر آمپول بیحسیه چینیه.

من سر زایمان اولم یه عالمه با همه حرف زدم کلی هم سرمو تکون دادم،نه سرم درد گرفت نه کمرم.

ولی زایمان دومم مردمو زنده شدم

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
فدات شم خیلی ممنون نه گلم همه تون یادم بودین❤

دخترت الان دیدم ماشالله عزیزم خدا حفظش کنه خیلی ماه و نازه 😍😍

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

سه روز هم تحمل کنی بخدا خوب خوب میشی،انگار که اصلا سردردی وجود نداشته.

بازم مبارکه گلم

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
2740
خب ماشالا شما بدنت قوی بوده بعدشم خوب رعایت کردی من یه عمل ساده انجام دادم ۴ ماه زجر کشیدم نمیتونستم ...

قوي كه نبود. متخصص بيهوشيم خيلي معروف بود. 

البته من عملم زايمان بود. 

چقدر سختي كشيدي دوستم 😔😔😔😔

سه روز هم تحمل کنی بخدا خوب خوب میشی،انگار که اصلا سردردی وجود نداشته. بازم مبارکه گلم

وای واقعا دعا میکنم زود خوب بشم به هلنام برسم اصلا با عملم مشکلی ندارم دکارم خیلی عالی عمل کرده فقط این سردرد لعنتی منو از زندگی انداخته

وااای باورت میشه چند روزه میگم ازت خبری‌نیست خیلی خوشحال شدم همین ک نینیت صحیح سالم عالیه خودتم زود ...

آخی عزیزم خیلی ممنونم فدات شم

بخاطر سردردم گوشی نمیگیرم دستم بخدا 😩