2752
2734
عنوان

“آنچه همه زنان تجربه می کنند و شما نمیدانید”

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 102 پست
شما با حجاب اجباری موافقید یا مخالف؟

عزیز دلم من حجاب رو اجباری نمیدونم بلکه الزامی میدونم ،ولی به نظرم درست نیست یه امر واجب که تو قران مورد تاکید هست و لازمه ی ورود زن مسلمان و حفظ شئوناتش هست رو اینقدر سیاسی کنن

الا بذکرلله تطمئن القلوب
عزیز دلم من حجاب رو اجباری نمیدونم بلکه الزامی میدونم ،ولی به نظرم درست نیست یه امر واجب که تو قران ...

خیلی خوبه که با ارامش جواب میدین...🌷

اصلا قصد توهین ندارم ولی معمولا قشر مذهبی با ما فمینیست ها خیلی خوب نیستند‌...حتی حاضر به صحبت با ما نمیشن.. ممنون از نظراتتون🌹🌹🌹

♀️(من یک فمینیستم چون به برابریه حقوق همه انسانها اعتقاد دارم 🌹)
خیلی خوبه که با ارامش جواب میدین...🌷 اصلا قصد توهین ندارم ولی معمولا قشر مذهبی با ما فمینیست ها خی ...

نظر لطفته دوستم.شما هم خیلی منطقی و سنجیده صحبت میکنین .میشه یه کتاب بهت معرفی کنم اگه فرصت کردی مطالعه کنی عزیزم ؟ 

الا بذکرلله تطمئن القلوب
نظر لطفته دوستم.شما هم خیلی منطقی و سنجیده صحبت میکنین .میشه یه کتاب بهت معرفی کنم اگه فرصت کردی مطا ...

حتما

2731
حتما

ببین عزیزم من تو زمینه ی مطالعات زنان کار میکنم ، از بین کتابهایی که تو این زمینه نوشته شده کتاب مجموعه آثار شهید مطهری جلد 19 ،در مورد نظام حقوقی  زن در اسلام هست که خیلی جذابه ، الان که با دیدگاه ها ی فمینیسم آشنا هستی میتونی به صورت مقایسه ای این کتاب رو هم مطالعه کنی ،به نظرم مطالعه ی این کتاب خالی از لطف نیست ،موفق باشی 

الا بذکرلله تطمئن القلوب
ببین عزیزم من تو زمینه ی مطالعات زنان کار میکنم ، از بین کتابهایی که تو این زمینه نوشته شده کتاب مجم ...

حتما عزیزم...ممنون از شما🌷

تا حدودی با بعضی صحبتات موافقم عزیزم،اما به این هم اعتقاد کامل دارم که خود زن میتونه تعیین کنه اقایو ...

بله اینم هست ولی مردا بعضیاشون کاری به رفتار خانوما ندارن هرجور دوست دارن رفتار میکنن و حرف میزنن

من بخاطر همین مسائل از کارم استعفا دادم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..

درسته دوستم ،بعضی اقایون مریضن و تنها راه حل دوری ازشونه ،اما بیشتر مردا اینجور نیستن و میتونیم بارفتار و پوشش مناسب اجازه ندیم تا وارد حریم شخصیمون بشن و با دید ابزاری بهمون نگاه کنن

الا بذکرلله تطمئن القلوب
وقتی مادر این عقاید رو نداره ...حتی برخلافش رو داره..کم پیش میاد پسری به خودش زحمت تحقیقو بده...ولی ...

دوستم آدمیزاد  عقل داره و خوبو بدو میفهمه.. و مطمئن باش اون کسی که تو خیابون شلوغ یهو دستشو به پشت یک خانم میکشه و بعد سریعا خودش رو گم و گور میکنه از زشتی عملش اگاهه...

منکر اثر تربیت نیستم... قطعا کسی که تو خانواده درست درمون رشد کنه ناهنجاری اخلاقی توش دیده نمیشه..

اما کسی که خانواده نابسامان دارای فقر فرهنگی داشته باشه ... بازهم خودش به زشتی عملش آگاهه و فقط کافیه یک روز  اراده کنه که من این کار کثیفمو کنار میذارم چون به زشتیش اگاهم....هرکس مسئول اعمال خودشه...

اینکه بگیم همه چیز تقصیر خانواده اونم "مادر"  !!! هست... اصلا درست نیست.

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150

راستش هستند کسانی که تاثیرشون روی تربیت ....در بعضی موارد.. از خانواده هم بیشتره..... چون این موضوع مربوط به مردان یک معضل جمعی هست ...

بچه ها.. من این پستهایی که گذاشتم خطاب به هیچ کدومتون نبودا... چون این حرفها رو زیاد میشنوم اینجا نوشتم تا شاید یک کم بیشتر راجع بهش فکر بشه

دوستم آدمیزاد  عقل داره و خوبو بدو میفهمه.. و مطمئن باش اون کسی که تو خیابون شلوغ یهو دستشو به ...

بله نمیشه گفت فقط مادر که اینم خودش سکسیسمه

ولی مطمئنم تو اطرافیانتون ..مادر بزرگ ها خاله ها دوستان و هرکس دیگه ای و حتی همینجا شاهد این بودید که به پسرشون بیشتر بها میدن گاها تو پستا میان میگن جاریم بم حسودی میکنه چون من بچم پسره....!اون دختر داره این دید تو خانوما خیلی زیاده متاسفانه همین یکی از عوامل تربیت ناصحیح هست...مسلما عوامل بیرونی هم خیلی تاثیر گذارند برای همین ما میخوایم فعالیت کنیم تا این دید رو هم در زنان اجتماع هم در مردان کمرنگ و در نهایت ازبین ببریم

....بعد هم هیچ صحبتی قطعیت ۱۰۰ درصد رو تو جامعه نداره...خلافشم وجود داره..

بله نمیشه گفت فقط مادر که اینم خودش سکسیسمه ولی مطمئنم تو اطرافیانتون ..مادر بزرگ ها خاله ها دوستان ...

درسته متوجهم... ولی اختیار و اراده شخص هم در بزرگسالی خیلی مهمه و محیط جامعه