2733
2734
عنوان

به دادم برسید.....

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 48 پست
یه ماهی شنزار که تو عربستان زندگی میکنه بعضی عطاریا دارن ولی خیلیاشون اصل نیستن بگین براتون از مکه ب ...

چی بگم.....میترسم خودم چیزی بخرم از عطاری این ۹ ماه همش تحت نظر بودم ای کاش انقدر جلوگیری نمیکردم خداااااااا منو ببین

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌
ن دکترم گفت دمنوش فقط . عرق معلوم نیس چی هست. دو قاشق رازیانه نیم کوب کن  با نبات بریز تو 1و ن ...

هرروز صبح ناشتا از اول پریودی؟؟؟تا چندم بخورم؟

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست خوبم ان شالله بزودی دامنت سبز بشه! منم منتظرم 31سالمه و نزدیک 2سال. انتظار...... خدای ماهم &nb ...

دعاتون میکنم خدا به حق عزیزترینهاش بچه های گلی نصیبتون کنه😍

خدای خوبم فرزندان مارو در پناه خودت حفظ بفرما .اونها رو به تو میسپاریم در مسیر خودت هدایتشون کن خداجونم 💖
مشکلت چیه خوب؟ خودت با شوهرت چه مشکلی دارین؟

من تنبلی دارم ولی با دارو و پیاده روی فولیکول خوب دارم شوهرمم تحرک اسپرمش کمه یخرده ولی دکترم گفت برای باردار شدن کافیه

دوست خوبم ان شالله بزودی دامنت سبز بشه! منم منتظرم 31سالمه و نزدیک 2سال. انتظار...... خدای ماهم &nb ...

الهی انتظارت تموم بشه بزودی

چی بگم.....میترسم خودم چیزی بخرم از عطاری این ۹ ماه همش تحت نظر بودم ای کاش انقدر جلوگیری نمیکردم خد ...

عزیزم هرچی خیری درش نهفته است .بگو برات از مکه دوستی اشنای کسی بیاره .تو نت هم سرچ کنی هست خیلیارو دیدم با این باردار شدن .ماهی سمنقور

خدای خوبم فرزندان مارو در پناه خودت حفظ بفرما .اونها رو به تو میسپاریم در مسیر خودت هدایتشون کن خداجونم 💖
عزیزم هرچی خیری درش نهفته است .بگو برات از مکه دوستی اشنای کسی بیاره .تو نت هم سرچ کنی هست خیلیارو د ...

دعا کن خدا به شوهرم صبر بده خیلی گناه داره

من تنبلی دارم ولی با دارو و پیاده روی فولیکول خوب دارم شوهرمم تحرک اسپرمش کمه یخرده ولی دکترم گفت بر ...

شوهرت حتما قرص ول من (well man) بخوره چون مشکل جدی نداره فک کنم ج بگیری

اگر خاطرمان تنها ماند.  طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم😢
شوهرت حتما قرص ول من (well man) بخوره چون مشکل جدی نداره فک کنم ج بگیری

به دکتر بگم بنویسه یا بخرم خودم

خودت بخر  خارجیشو بگیر خیلیی خوبه

باشه عزیزم‌ ممنون خیلی التماس دعا 

انشاالله به زودی بچه دار می شی و این روزا می گذره

خدا کنه  امروز نمیدونستم چرا باید از خواب پاشم اصن

هرروز صبح ناشتا از اول پریودی؟؟؟تا چندم بخورم؟

نه پریودت ک تموم شد بخور تا 13 سیکلت دیگه.کلا 5 روز میشه فک کنم.زمان تخمک گذاری نخور باعث سقط میشه.

دارو چی میخوری؟زنگ بزن مطب دکترتم بپرس مشورت بگیر ببین نظرش چیه.

رازیانه رو دکترم بهم پیشنهاد داده بود.اگ تو پریودی بخوری خونریزیت زیاد میشه

❤خاله جونا برا تو دلیم ی صلوات میفرستید سالم بیاد بغل مامانش❤
2706