2737
2734
عنوان

شادی خندان هستم. سارا، خدا ازت نگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 30 پست

سارا، ننگ بر تو

طفلک رفته بوده بانک ، پول بگیره خرجت کنه. برای ولنتاین، تو تنهاش گذاشتی

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

خب سارا باهاش میرفتی طفلکی تنها نره والله این محبت ها و مناسبت ها فقط مجردی وقتی شوهر شدند یادشون میره و جیگلی بازی بنطرشون

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساراهم ب دارا خیانت کرد ...

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️
2731

هربار این درو محکم نبند نرو سارا

#کارمند بانک سارا😒

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
سارا که بود و چه کرد؟ ۱ نمره😐

سارا دوست دختری بود که باید قلبش بدزدند

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2738
ببین چی کار کرده که سر ولنتاین با هم کات کردند :/

احتمالا خطاش نابخشودنی بوده

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

فکر کنم فامیلش هم سیدی بود

چون بالاتر نوشته بود سیدی پولدار است😂😂😂😂 

2706