2752
2734
عنوان

افسردگی سرترالین 😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2503 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه درست دارو رو مصرف کنی در عرض 1 ماه خوب می شی .فقط منظم مصرف کن 

من مشکل فکر زیاد راجع به گذشته دارم خیلی اذیتم میکنه بنظرت برم دکتر دارو بده بخورم؟از دارو میترسم؟ روانپزشک خوب هم نمیشناسم 

دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
میشه بیشتر راهنماییم کنین چیکار کنم حتی فکر میکنم ویتامین تو بدنم جذب نمیشه  

ببین گلم اول اینکه اصلا بخودت سخت نگیر و فشار نیار و مقابله نکن,وقتی افکار مزاحم سراغت اومد بگو باشه بزار بیاد اصلا میخوام ب این موضوعا فکر کنم خودش کم کم از ذهنت میره.دم نوش های آرامش بخش زیاد بخور,مثل گل گاوزبان و سنبل الطیب,چای بهارنارنج,گل محمدی تو چای بنداز,سیب خوش بو بزار کنارت و بو کن حتی موقع خواب,گلاب بو کن وحتی وقتی استرس بهت فشار میاره یکم بریز تواب و بخور!موسیقی های ارامش بخش و امیداور گوش کن,بخودت وعده های خوب بده ک این نیز بگذرد...و هرمشکلی تا ی جایی کشش داره! سعی کن قران زیاد بخونی,الابذکرالله زیاد بگی,باخدا زیاد حرف بزن زیاد درد و دل کن,ذکر زیاد بگو,مطمئن باش ب حال این روزات بزودی میخندی,چون بیشتر از استرس و نگرانی ناشی میشه.کلا وقتی غصه اومد سراغت بگو دنیا اینقد کوتاهه ک وقتی برای غصه خوردن ندارم و میخوام شاد باشم.

مطمئن باش هیچ کسی مثل خودت نمیتونه حالت رو خوب کنه!باخودت رفیق شو,دکتر و دارو و روانشناس و مشاور و همه مفید هستن ولی اونی ک درنهایت برات میمونه و پشتت هست اول خداست بعد خانواده ات و بعد وجود خودت.

خوب میشی عزیزم بزودی😌فقط توکل کن و امیدوار باش و جاهای شاد برو و حرف شادی بزن.واگه میتونی صوت قران زیاد گوش کن مثلا چشم بند بزار و دراز بکش مخصوصا شبها,و اینکه رادیو قران هم عالیه وارامش بخش

و اینم چیزایی ک من ب ذهنم اومد,امیدوارم مفید باشه🙏

موفق باشی دوست عزیز

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم
2731

منم یه مدت افسردگی گرفتم فقط کسی درکت میکنه که افسردگی گرفته باشه اسمش اسونه ولی وقتی گرفتم حاضر بودم دستم قطع بشه ولی حالم خوب بشه یه حال وحشتناک داشتم رفتم دکتر سرترالین البته خارجیشو و الپرازولام بهم داد حدود یک سال زیر نظر بودم فقط به هیچ عنوانرسرخود داروتا کم و زیاد یا قطع نکن زیر نظر روانپزشک باش الان خدارو شکر خیلی بهترم ولی اون حالتا هراز گاهی سراغم میاد

نمیدانم چرا با آنکه میدانم از آن من نخواهی شد ؛ ولی با تاروپود جان برایت خانه میسازم...

سرترالین داروی خوبیه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من مشکل فکر زیاد راجع به گذشته دارم خیلی اذیتم میکنه بنظرت برم دکتر دارو بده بخورم؟از دارو میترسم؟ ر ...

حتماااااا برو .اینکه مغز همش خاطرات رو مرور می کنه با دارو حل می شه خیلی هم راحته. اگه تهرانی برو انیسیتو روانپزشکی ایران تو خیابان ستارخان خ بهبودی کنار بیمارستان پیامبر اکرم. یا هر بیمارستانی که نزدیک تون هست روانپزشک داره .وقتی آدم با یه قرص حالش زمین تا آسمون فرق پیدا می کنه و خوب می شه چرا بشینه غصه بخوره 

و یه چیز دیگه که خیلی کمک کنندست افکار نزاحمو بنویس روی کاغذ بعد خط خطی کن و کاغذو پاره کن بریز دور هروقت سراغت اومد اینکارو کن

نمیدانم چرا با آنکه میدانم از آن من نخواهی شد ؛ ولی با تاروپود جان برایت خانه میسازم...
عزیزم اگه می تونی یکی از این 3 تا ورزش رو هم انجام بده اسکواش، تنیس ،بدمینتون. برای مشکلات روحی خیلی ...

یه دوره شنا میرفتم حالم خوب شد ورزش خیلی کمک میکنه 

شما خوبین ؟ 😊😊☺😙

دکترا دو جور دارو میدن .یا یه دارو رو با دوز بالا به حالت حمله ای شروع می کنن.یا با دوز کم.

من دوز کم رو بهتر باهاش کنار اومدم .

به نظر میرسه دکتر علاوه بر افسردگی باید علایم نوعی وسواس فکری رو هم تو شما دیده باشه.اگه این حالتها هست .دارو رو مرتب بخور ناگهان دنیا رنگ بهتری پیدا می کنه برات

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
ممنون از این که وقت گذاشتی عزیزم 😍

خواهش میکنم دوست خوبم🙏تکمیلش کردم برو بخون بقیه اش رو🙏منم دعا کن.محتاج دعام

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم
حتماااااا برو .اینکه مغز همش خاطرات رو مرور می کنه با دارو حل می شه خیلی هم راحته. اگه تهرانی برو ان ...

عزیزم تهران نیستم اما قصد دارم وقت تلفنی از دکتر سعید صدر یا دکتر مجد بگیرم اگر تلفنی وقت بدن خوبن اینها؟ البته ترجیح میدم روانپزشک زن باسه اما نمیشناسم 

دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
عزیزم تهران نیستم اما قصد دارم وقت تلفنی از دکتر سعید صدر یا دکتر مجد بگیرم اگر تلفنی وقت بدن خوبن ا ...

دکتر مجد رو می شناسم خوبه .مشکل شما رو هر روانپزشکی می تونه حل کنه .هر شهری هستی تو گوگل سرچ کن روانپزشک خوب در شهرتون رو .یه سری سایت ها هستن که خیلی ها در مورد دکتر های روانشناس و روانپزشک نظرات تخصصی دادن.

2706