2737
2739

سرکار خانم تهرانی و نی نی یارهای محترم من مدتی به خاطر یه سری مسائل شخصی سایت نیومدم انگار تو این مدتی که نبودم کاربری قطع دسترسی شده که حتی اطلاعی از دلیل قطع دسترسی اون کاربر ندارم

اما کاربر شهرزاد( مامان آرتین ) دیروز در تاپیکشون به من تهمت زدن که اون کاربری قطع شده، کاربر دوم من بوده و گفتن اگر شما بررسی کنید و اگر دو کاربر من نباشم ایشون سایت ترک میکنن

حالا اینکه تهمتش رو به خدا میسپارم به کنار

اما منم دقیقا تقاضای شهرزاد،از شما میخوام آی پی ها چک و اعلام کنید تا ببینیم چه مسی سایت ترک میکنه

ايرانم طاقت بيار 1401 نزديك است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاتوت جونم سلام

میدونم وقتش نیست ...ولی خواستم بگم اون درسو که میانترم امتحانشو یادم رفته بود بخونمو و بهم گفتی بخونمو ترم قبل با ۱۶.۵۰ پاس کردم ❤ممنون که کمک کردی تا فکرمو جمع کنم 

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2728

سلام عزیزم،خوبی؟

گمون نمیکنم خانوم تهرانی این ساعت باشن.

اما امیدوارم یکی از نینی یارا بیاد و رسیدگی کنه.

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

سلام اگر کاربری موردی داشته باشه یا مشکوک باشه خود ما کاربری هارو چک میکنیم و کاربران با آی پی های مشابه رو حذف میکنیم 

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
سلام اگر کاربری موردی داشته باشه یا مشکوک باشه خود ما کاربری هارو چک میکنیم و کاربران با آی پی های م ...

سپاسگزارم 

من اینک اون پست کاربر شهرزاد برای شما میفرستم

لطفا حتما و حتما کاربری من و اون کاربر موردنظر کاربر شهرزاد چک کنید اگر یکی بودیم صددرصد،قطع کنید اما لگر نبودیم لطفا به درخواست کاربر شهرزاد عمل کنید

2738
اخه اینجوری که نمیشه قضاوت کرد اون کاربرم باید باشه دیگه 

عزیزم من اصلا به اون کاربر خاص کاری ندارم و حتی نمیدونم بتده خدا چکار کرده که قطع شده

حرف من تهمتی که کاربر شهرزاد دیروز تو تاپیکش زد و گفت کاربری دوم من

من میخوام خانم تهرانی فقط عدالت احرا کنه

شاتوت جونم سلام   میدونم وقتش نیست ...ولی خواستم بگم اون درسو که میانترم امتحانشو یادم رفته بو ...

خیلی خوشحال شدم عزیزم

موفق باشی

خوشحالم دوباره برگشتی سایت

سپاسگزارم  من اینک اون پست کاربر شهرزاد برای شما میفرستم لطفا حتما و حتما کاربری من و اون کار ...

بله ،منم اون تاپیکو میخوندم نمیدونم چرا و چگونه این فکرو کردن و جالب تر اینکه جلوی خانوم تهرانی بیان کردن.

و حتی گفتن اگه آی پی شما و اون کاربر یکی نباشه ،شما تاپیک بزنین تا ایشون کلا از سایت برن.

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
سلام اگر کاربری موردی داشته باشه یا مشکوک باشه خود ما کاربری هارو چک میکنیم و کاربران با آی پی های م ...

عزیزم

حالا آی پی شاتوت و کاربر مورد نظر رو چک کردید؟

یکی بودن یا نبودن؟؟

لطفا بگید شفاف سازی بشه و حقیقت معلوم بشه

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

اصلا چرا انقدر جو سایت شده آره کاربر دومی کاربر صدمی 

با چه مدرکی ؟!

مخصوصا جدیدی ها بیچاره ها پست میزارن بعد متهم میکنیم !

بابا یک روزی خودمون هم جدیدبودیم

اگرمیخواهید اندازه تمدن و پیشرفت ملتی را بدانید...به زنان آن ملت بنگرید.....!
2706