2733
2734
ayda joon man pishnahad mikonam 2 ta 4 rooze dege beri dobare az bedi agar zeyad shode bood beta ke nagaran konande nist golam.dar morede neveshteye ghazale joon vaghti beta paeen ast miporsan doktora aya sabegheye seght dashti ya na?ama faghat khoda midone on notfe key be vojod amade na bishtar
چراغى رو که ایزد برفروزد هر انکه پف کند ریشش بسوزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
عزیزم
من روز دوم پس از دیر شدم آز دادم که مشکوک بود ولی روز چهارم آز دادم که 50 بود و بهم گفتند حتما بارداری
بهت تبریک می گم و امیدوارم بارداری خوبی داشته باشی و یک نی نی سالم و خوشگل نه ماه دیگه بیاد تو بغلت
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
2731
عزیزم باید دو روز دیگه باز آزمایش بدی! تخم تشکیل شده اما اینکه بمونه یا نه با آزمایش دوباره نشون میده. اما امید بی خدا ایشالا که خودش رو سفت میگیره و نینی دار میشی .پس مبارکه
سلام آیدا جون
اولا بهت تبریک میگم
ثانیا اینکه یکی از دوستای من دوسه روز بعد موعد پری بتاش 50 بود و الان هم یه نی نی سالم توی دلش داره
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
سلام عزیزم...بتات یکم پایینه ولی نگران نباش ایشالا که فردا که از بدی رفته باشه بالا.....یکی از دوستای من بتاش 16 بود ولی الان هفته 23 هست و هیچ مشکلی هم نداره...ولی من بتام 580 بود و سقط شد..توکل کن به خدا.....
2706