2733
2739
عنوان

پخش شدن عکس از طریق نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 2606 بازدید | 93 پست

همیشه به اونایی که عکس میزارن تاسف میخورم 

اخهههه چقدر ساده اند 

سر دو ثانیه عکسو پاک میکنن فکر میکنن بقیه سیو نمیکنن

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکسهایی که اینجا میزان به نظرم می‌ره تو گوگل .حالا با سرچ چه مطلبی بالا بیاد الله اعلم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2731

وا چه بد.چند وقت پیش تو یه تاپیک یه نفر داشت عکس میزاشت بعد بچه ها بهش گفتن که داری دروغ میگی یکی از بچه ها یه عکس از همون کسی که تاپیک زده بود فرستاد طرف قبلا تو یه تاپیک دیگه عکس گزاشته بوده و یکی اسکرین شات گرفته بود فرستاد که بگه داری دروغ میگی.من خیلی ناراحت شدم یعنی چی که شات بگیرن اخه بعد از اون گفتم دیگه اصلا عکسمو نزارم

یعنی چه جوری؟؟

فک کنم باتوجه به موضوع میاره

مثلا خودم زدم رنگ کردن مو با حنا 

کلی مطلب و عکس از تاپیک ها اورد

رئیس افسانه ای مک دونالد: شانس با تلاش ارتباط مستقیم دارد.هر چه قدر بیشتر تلاش کنید،خوش شانس تر خواهید بود.
2740

من یبار عکس چشم ابرومو گذاشتم فقط 

چقد پشیمونم خدا 

اونم چشم و ابروی دلربای من 😭

که از میان صدها چشم و ابرو واضحه مال منه 

‏کلا نصیحت کردن کار اشتباهیه چون طرفت ناراحت میشه باید بذاری نابود که شد بری باهاش همدردی کنی، خوشش هم میاد 😊

هااااا😨😨😨😨😨😨

نههههههه😲😲😲😲😲

خاک برسرمممممممم.کلی عکس گذاشتمممم

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

خوش به حال خودم که هیچوقت گول نخوردم!

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
2706