2733
2734

سلام دوستان من دوتا دختر دارم یه شش ساله و یه دوسالو نیم

دوست دارم دخترام خودشونو با ارزش بدونن با ادب باشن و وقتی بزرگ شدن با شخصییت باشن و یک چیزی که خیلیییی برام مهمه اینه که نژاد پرست نباشن همیییشه به دختر بزرگم میگم همه انسانا ارزش یکسانی دارن هیچکی با ارزشتر از بقیه بیست یک ایرلنی افریقایی عرب و اروپایی هییییچ فرقیبا هم ندارن چون. من ایران نیستم دوست ندارم دخترم وقتی بزرگ شد بخاطر مهاجر بودنش اذیت بشه از الان دارم بهش یاد میدم برابری انسانارو

خو حالا بیاین از اطلاعات همدیکه برای تربیت یه فرزند باشخصیت و با ادب استفاده کنیم

منتظر نظراتتون هستم 😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اول از همه به جای تعریف از ظاهر فرزندان باید از خصوصیات اخلاقی و رفتاری خوبشون تعریف کنیم تا یاد بگیرن زیبایی یک انسان به ظاهرش نیست

با یک کارت کتابخانه بیش از یک گواهینامه رانندگی می توانید به جلو حرکت کنید

خیلی تاپیک خوبی زدی استارتر.دیتت درد نکنه.من خواهش میکنم یکی بگه بعضیا که اعتماد بنفسشون خداست چطوری از بچگی باهاشون رفتار شده؟میگن بکن نکن نباید بگی که بچه اعتماد به نفسش جریحه دار نشه.آخه پس چطور درست و غلطو یادش بدی؟

عزيزم شما اونجا راحتتر ميتونين بچه رو تربيت كنين اما اينجا از بس ديگران دخالت ميكنن تو تربيت بچه ميمونى چيكار كنى، اينجا اول بايد بزرگتراى اطرافتو تربيت كنى اونوقت به تربيت بچت برسى 

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏

فقط محبت 

محبت 

محبت 

با بچه با محبت که باشی همون چیزی میشه که میخواهی

درضمن باید همونطوری باشی که دوست داری بچت در آینده باشه

بقول معروف بچه اون چیزی نمیشه که میخوای بلکه اون چیزی میشه که هستی

2706