2733
2734
عنوان

دوستای گلم خواهشا بیاین برای سه قلوهامون

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 39 پست
بارداری دومشه یه دختر 5 ساله داره به اسم مبینل این سه وروجک الان هم احتمالا بشن  حسام و محیا ...

ای جان خوش نام باشه چهار تا بچه بنده خدا خدا بهش صبر بده😁

دخترم قشنگترین معجزه من و بابایی
نظرتون درباره مسایل جنسی  چیه؟ چون من اصلا علاقه ندارم  وهمین باعث اختلاف منو همسرم شده

اخه اقا جان . برادر من . مرد حسابی 

اینجا جای این حرفاست؟

👈 عضو کمپین مبارزه با کلمه ی شوشو😖😡😠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشد دختر اولش مبینا 😆

شانس اوردی اصلاحش کردی هی میخونم میگم مبینل چیه اخه😆 یعنی چی هست 🤔😂 امان از دست اسم های من درآوردی😂😂😂

بعدش دیدم مبینا خانووومه😇

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
2728
خانمی مبارک باشه و سلامت باشن.اطلاعی دارید که بچه ها چرا سه قلو شدن منظورم اینه داروی استفاده کردن ی ...

ممنون عزیزم دارویی استفاده نکردن ولی زمینه ی ارثی داشتن

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
شانس اوردی اصلاحش کردی هی میخونم میگم مبینل چیه اخه😆 یعنی چی هست 🤔😂 امان از دست اسم های من درآورد ...

😂😂

دلتنگ که میشوی دیگر انتظار معنا ندارد . یک نگاه کمی نامهربان ، یک واژه ی کمی دور از انتظار ، یک لحظه فاصله ، میشکند بغضت را ...
نذر کنید صلوات برای دو طفلان مسلم ... صد در صد جواب میگیرید. من خودم امتحان کردم

حتما عزیزم ممنون که گفتی 

2740