2737
2734

کلا کانادا کشور بچه هاست هر شهریش .‌ونکور خوش اب و هواترین منطقه ی کاناداست پس واسه گشت و تفریح بچه ها خیلی بعتره و از طرفی مثل تورنتو هم صنعتی و شلوغ نیست باز بهتره واسه بچه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماهرو جان من 3 سال ونکور هستم دو تا هم بچه دارم 2 سال هم وینی پگ بودم و ترونتو رو هم دیدیم ولی کبک رو نه بین شهرهایی که من دیدیم و صحبتهایی که با مهاجرین مختلف کردم هیچ جا بهتر از ونکور و ترونتو برای استقرار خانواده نیست اگر فرانسه زبان دومتون هست کبک هم خوبه ولی اگر زبان انگلیسی زبان دومتون هست باید روی این 2شهر فکر کنید ونکور هر 12 ماه سال واقعا هواش مناسب هست و ترافیک کمتر و بسیار زیباست-ترونتو خیلی سردتر هست وشلوغترو صنعتی تر

کلابه نظر من شهری برید که تو اون شهر اشنا دارید یا با توجه به کاری که میخواهیدبکنید شغلهای بیشتری براش هست

نگران کودکان نباشید کانادا خیلی کشور مناسبی برای خانواده هست و با اروپا و امریکا خیلی متفاوت هست

ماهرو جان من 3 سال ونکور هستم دو تا هم بچه دارم 2 سال هم وینی پگ بودم و ترونتو رو هم دیدیم ولی کبک ر ...

مرسي عزيزم از راهنمايت ميشه يكم از اينكه كدوم منطقه تو ونكور خونه بگيريم بهتره امن تره و همچنين يك مهد كودك خوب برا بچه بهم معرفي كني بچه ي كه زبان هم نميدونه وقت كردي ممنون ميشم  راهنماي كني

2738

ببینید خیلی جاهاش خوبه-ونکور- نورث ونکور -برنابی- (پورت مودی-کوکیتلم-پورت کوکیتلم)که این سه منطقه ترای سینی هم میگن ولی اگر جایی میخواین که به ایرانها نزدیک باشیدایرانیها تو نورث ونکور یا کوکیتلم هستند البته به این معنی نیست که جاهای دیگه ایرانی نیست چون ایرانها کلا در ترونتو و ونکور زیادن -مثلا من تو برنابی کلی همسایه ایرانی داشتم 

وست ونکور هم هست که خیلی گرونه و همچنین دسترسیش خیلی به همه جا اسون نیست

من خودم 2سال برنابی بودم برنابی مثل ونک تهران هست به همه جا دسترسی داره وخیلی هم راضی بودم الان کوکیتلم هستم 

ولی سوری- ریچموند- ابسفورد- برای زندگی مناسب نیستند مخصوصا سوری

این سایت هم کمک میکنه برای اجاره خونه یا منزل 

https://vancouver.craigslist.ca/

برای کودکان هم نگران نباشید خیلی زودتر از اونچه که فکر میکیند زبان یاد میگرند و با محیط خودشون رو تطبیق میدن

مدارس اینجا هم همگی خوبه ولی مدارس نزدیک دانشگاه بریتیش کلمبیا و وست ونکور خیلی رتبه شون بالاست خوب اون همه به علت اینکه خانوادههای خیلی پولداری اون منطقه هستند و واقعا از کودکی برای بچه ها خیلی هزینه میکنند 

ولی درکل همه دبستانها خوبن و اینجا استانداردهایی داره که حتما در مدارس رعایت میشه

برای کودکان هم نگران نباشید خیلی زودتر از اونچه که فکر میکیند زبان یاد میگرند و با محیط خودشون رو تط ...

مرسي درستم واقعا يه دنيا ممنونع نصف نگرانيهام بر طرف كردي حداقل الان ميدونم كجا خونه نگيرم ممنونم ازت 

دانشگاه بریتیش کلمبیا تو ونکور هست غربترین نقطه و چسبیده به اب درست زیر اسنتلی پارک

اپارتمان یا خونه مبلههم  هست بهش میگن "فرنیش "تو همون سایتی هم که دادم نگاه کنید هست 

بستگی به مهد داره بعضی ها  لیست انتظار دارن

ولی شما از حالا نمیتوانید رزو کنید چون ازتوت ادرس و شماره "هلس کارت" میخوان که تا اینجا نباشید نمیتوانید رزرو کنید

دانشگاه بریتیش کلمبیا تو ونکور هست غربترین نقطه و چسبیده به اب درست زیر اسنتلی پارک اپارتمان یا خون ...

مرسي عزيزم از راهنماييات يك دنيا ممنونم از وفتي كه گذاشتي براي مهد سايتي هست كه بشه. مهدارو ديد تحقيق كرد

2706