2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من فکر میکردم فقط تا 48 ساعت زنده می مونه😨😨😨😨😨😨😨

نه تو نت سرچ كن تا ٥روز ميمونه اونم تازه اگه رابطه محافظت نشده كامل باشه تازه من خيلي هم محافظت نشده نبود يكمي اهميت ندادم فك ميكردم نميشه ولي خوب كلا شانسيه بارداري ممكنه هم نشه قرص اورژانسي ميخوردي

خوشبحال اونایی که ناخواسته باردار میشن...انتظار نمیکشن برنامه ریزی نمیکنن...یه دفعه سورپرایز میشن

نه اينطوري فك نكن اينكه برنامه ريزي نداري و همه چيت بهم ميخوره اصلا چيز خوبي نيس افسرده و بلاتكليف ميشي

بچه های اونایی که 3یا 4یا 5روز قبل از تخمک گزاری رابطه داشتن وباردار شدن بگن بچشون چی بود؟؟؟؟؟

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
نه تو نت سرچ كن تا ٥روز ميمونه اونم تازه اگه رابطه محافظت نشده كامل باشه تازه من خيلي هم محافظت نشده ...

قرص نداشتم چون هیچوقت از قرص استفاده نمیکنم،البته تا حدودی محافظت شده بود ولی اینو گفتی الان استرس گرفتم 😨

قرص نداشتم چون هیچوقت از قرص استفاده نمیکنم،البته تا حدودی محافظت شده بود ولی اینو گفتی الان استرس گ ...

خوب اگه شك داشتي ميرفتي ميگرفتي از داروخونه دوتا قرصه ولي خوب حالا بازم شانسيه اميدوارم كه اتفاق نيفته واست اگه نميخايي