2733
2734
بوكو حرام يعني چي؟ 

یک گروه شورشی جهادی شمال نیجریه است که با القاعده و ابوبکر بغدادی در ارتباط

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایا مزاح و شوخی در سر شما میگنجد؟ 

ببخشید من اشتباه برداشت کردم فکر کردم جدی میگی😊🌷

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
2731
خوب قبلا گذاشته بود .. عکسم گذاشته بود  من قبلا خوندم

من فقط يبار عكساي پسراشو ديده بودم

ولي داستان ازدواجشو نميدونستم

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏

کلا واضح تو ضیح ندادن تو سایت مده من که رفتم 😑😑😑

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
یک گروه شورشی جهادی شمال نیجریه است که با القاعده و ابوبکر بغدادی در ارتباط

واقعا حرفي در اين مورد زده شده بود؟؟

اخه من صفحات اول بودم تعطيل شد

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
خوب قبلا گذاشته بود .. عکسم گذاشته بود  من قبلا خوندم

يكم شما تو ضيح بديد چطور بود 

اگه نظرتون مخالف با نظر منه لطفا منو ريپلاي نكنيد ميتونيد خودتون نظراتتون رو در پست هاي مستقل بگيد نه با ريپلاي كردن نظرات من😏
بوکوحرام کیه😓😓

دنیا جان چندتا پست بالاتر توضیح دادم

واقعا حرفي در اين مورد زده شده بود؟؟ اخه من صفحات اول بودم تعطيل شد

نه بابا!!!!

خيلي طولش داد خانوماي هميشه در صحنه گزارش رد كردن 😑

اگه نظرتون مخالف با نظر منه لطفا منو ريپلاي نكنيد ميتونيد خودتون نظراتتون رو در پست هاي مستقل بگيد نه با ريپلاي كردن نظرات من😏
واقعا حرفي در اين مورد زده شده بود؟؟ اخه من صفحات اول بودم تعطيل شد

من نخوندم عزیزم زهراجان مزاح کرد عزیزم

اها ممنون 

خواهش میکنم عزیزم🌷

2706