2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من واسه عمل بینیم کل اصفهانو زیر سر گذاشتم ساعتها تو مطباشون نشستم کاراشونو دیدم. فیروزه ای رو دورش یه خط قرمز بکش چون خیلی خراب کاری میکنه من خودم اول پیش اون نوبت داشتم وقتی کاراشو دیدم کنسل کردم.علی پور اکثرا ظاهری خوبن ولی تنفسی مشکل دارن. موحدیان از فرم عملش اصلا خوشم نیومد . علوی یکی دوستام عمل کرده بد نیست . راستی خوبه ولی مهدی راستی . برادرش خوب نیست. مسعود جعفری پور من اصلا خوشم نیومد . در نهایت من همه اینارو پا زدم و رفتم پیش ایتی عمل کردم الانم مشکل تنفسی و اینا ندارم فرم بینیم فوق العاده طبیعیه همه میگم خوبه ولی خودم دوستش ندارم میتونست قشنگتر در بیاره . من اگه الان میخواستم عمل کنم احتمال ۹۰ درصد پیش مهدی راستی میرفتم یااا لقمانی . امیدوارم اطلاعاتم ب دردت بخوره چون من خیلی وقت گذاشتم واسه تحقیق . اگه هم خیلی بینی طبیعی میخوای برو ایتی
از یه جایی به بعد سخت ترین کار دنیا باور کردن آدمهاست.
دوتا از فامیلای منم پیش فیروزه ای عمل کردند واقعا خراب کرده واسشون بینیشون کجه واسه ترمیم رفتن پیش راستی . ولی دیگه این دماغ واسه اینا دماغ نشد
از یه جایی به بعد سخت ترین کار دنیا باور کردن آدمهاست.
2728
2740

با اجازه مدیر تایپیک 

تخفیفات ویژه از

امروز ( 96/8/3 ) به مدت دو روز ( 96/8/5 )

فقط تعداد محدودی از کارها که زیر سه عدد موجود میباشد شامل تخفیف هستند. اولویت با اولین مراجعه کننده.

📌تمدید هم نخواهد شد 📌
ارسال به همه شهر های ایران
برای دیدن اجناس وارد کانال ما شوید

عبارت زیر را جستجو کنید

papion25@

اگر کانال را پیدا نکردید شماره تان را تو پیغام خصوصی بفرستید تا کانال را براتون بفرستم

فروش انواع لباس های زنانه . لینک کانال papion25@  در صورت پیدا نکردن به این شماره 09116935770 کلمه پوشاک رو بفرستید
2706