2737
2739
عنوان

شپش... شپش...شپش...

| مشاهده متن کامل بحث + 72056 بازدید | 64 پست

اما بهترین راه حل سس مایونز هست. یکروز درمیون سر رو کاملا به سس مایونز آغشته کنید تا موها غوطه ور بشن کلاه رنگ بذارید و اجازه بدید حدود چهار پنج ساعت به سر بمونه بعد حمام کنید و کاملا سس رو بشورید. بعد موها رو به نرم کننده کاملا آغشته کنید و بعد موها رو زیر دوش با برس مخصوص شپش از ریشه به سمت ساقه شانه کنید. حدود نیم ساعت کل مو ها رو شانه کنید زیر دوش و دایم نرم کننده بزنید و شانه کنید تا حتی از یک تار مو غفلت نشه پشت سر و اطراف شقیقه ها رو خیلی شانه بزنید. تا همه شپش ها و تخمها خارج بشن. تا زمانی که کاملا مطمان نشدید که از شپش پاک شدید مرتب این روند رو ادامه بدید. در کمتر از یک هفته نسلشون منقرض میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ربطش میدید به حیوان خانگی؟؟

شپش گربه به انسان منتقل نمیشه

شما اگر حیوان خونگی دوست نداری مسئله خودتونه ولی اینکه مشکلتون رو ربط میدید بهش کار درستی نیست

آزادی را بخواهیم، که قیمت ندارد
2728
اما بهترین راه حل سس مایونز هست. یکروز درمیون سر رو کاملا به سس مایونز آغشته کنید تا موها غوطه ور بش ...

اینجوری که همه موها کنده میشه البته من اطلاعی ندارم مبخوام ریشتر راهنمایی بگیرم 

من فکر میکردم دیگه شپش وجود نداشته باشه اخه یه زمانی زیاد بود یه مدت هست ک دیگه حرفی ازش زده نمیشد

عزیزم شپش وجود داره. و شپش حیوان و انسان هم یکی هست. هرچند کسانی که حیوان خونگی دارن حاظر نیستند بپذیرند. ولی قدیمها که کسی شپش می‌گرفت میگفتند اه اه گوسفند چرونه گاو چرونه. اما الان که کسی شپش می‌گیره حاشا می‌کنند!!!! نمی‌گند اه اه سگ و گربه داره

2740
چرا ربطش میدید به حیوان خانگی؟؟ شپش گربه به انسان منتقل نمیشه شما اگر حیوان خونگی دوست نداری مسئله ...

اره والا چه ربطی داره من یه عمر سگ داشتم شپشم نگرفتیم 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
اینجوری که همه موها کنده میشه البته من اطلاعی ندارم مبخوام ریشتر راهنمایی بگیرم 

کنده نمیشه. من امتحان کردم. وقتی موها به نرم کننده آغشته باشه و زیر دوش شانه کنی مشکلی پیش نمیاد

و توصیه خییییییلی مهم. از هر کسی که حیوون خونگی و سگ و گربه داره دوری کنید. یعنی به جایی رسیدم که ب ...

😐😐😐😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

درست یادم نیست ولی فک کنم  اون قدیما جیوه رو با روغن قاطی میکردن میزدن ب سر نسلشون منقرض میشد 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

منم دیدم هر کی خونش سگ و گربه و کلا حیوون داره شپش داره همه رو هم بیچاره میکنن 

همشم میشنوم که شپش اینا به هم منتقل نمیشه 

ولی چیزی که باچشم دیدم انکار نمیتونم بکنم 

درضمن حیوون جاش تو طبیعته خیلی دلشون واسه حیوونا میسوزه یه جا تو طبیعت براشون درست کنن نه اینکه بیارن تو خونشون 

با ابن حامی حیوانات بحث نکن ما خودمون یه باغ بزرگ عموم داره کلی توش حیوونه ولی کسی حق نداره بیارتشون تو خونه ابن روشنفکرا بذار ببرن خونشون شپش بگیرن والا

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍