2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط نوبا ودبورا وارتدکو بهترین لوازم ارایش هارو داره قیمتشم نسبت به برندهای دیگه مناسب تره
خطا ازمن است میدانم ... ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نعبد)...امــــــــــا به دیگران دلسپرده ام ...ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نستعین )امـــــــــــا به دیگران هم تکیه کرده ام خدایـــــــــــــــــا رهایم نکن ... بیش از همیشه دلتنگم به اندازه ی تمام روزهای نبودنم ....
شیمر برای براق شدن صورت وبدن ازش استفاده میشه روی کرم پودر زده میشه
خطا ازمن است میدانم ... ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نعبد)...امــــــــــا به دیگران دلسپرده ام ...ازمن که سال هاست گفته ام (ایاک نستعین )امـــــــــــا به دیگران هم تکیه کرده ام خدایـــــــــــــــــا رهایم نکن ... بیش از همیشه دلتنگم به اندازه ی تمام روزهای نبودنم ....
2731
شیمر ارتدکو
خط چشم ولوم دارم راضیم اما دستش یکم زیادی درازه. محصولات کلاسیکم دارم راضیم. پاک کننده آرایش چشم دوفاز مای خیلی خوبه. ضدآفتابم سینره میزنم راضیم. مام رکسونام خیلی خوبه
حالا امروز چی بپوشم؟؟؟؟؟؟
اره عزیزم
از چیاشون استفاده کردی شارلین ؟؟ بعضی لوازم ارایش ها تو دفعه های اول مشخص نیس کیفیتشون ولی تو دراز مدت که یکی استفاده کنه مشخص میشه که تا چه حد خوبه یا تا چه حد پوستو داغون میکنه میدونی چی میگم
2706