2737
2739

من تو تصورم دخترم سفید و توپل و بور بود با چشم های مشکی .. الان گندمیه با موی خرمایی و چشم های مشکی و وزن نرمال 😅

دیگه هیچی به خوشگلی دختر تصوراتم نیست ولی خوب عزیزه دلمه خیلی بانمکه 😆😆

امروز یه مادری میگفت دخترم رو تو بارداری خواب میدیدم و دقیقا همین چهره رو داشت خیلی واسم عجیب بود 😯😂😂

من همیشه تو تفکراتم یه دختر سفید شبیه خودم بودم .پسره کپی باباش😓😓😓ولی عاشقشم

پسرم عشقم زندگیم نمیدونی چقد از بودنت درکنارم خوشحالم همیشه باش   تیکرتولد ۲سالگی پسرمه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من طاقت ندارم دخترم یه ساعت پیشم نباشه.. چه برسه به اینکه شب پیشم نخوابه... واااااای.. چه برسه بخوام سفر خارج برم و نبرمش.... اصن تصورش هم واسم ازاردهنده ست... 😭😥

اللّهُم صَل عَليٰ مُحَمّد وأل مُحَمّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
2738

چهره ارثیه دیگه یا مامان یا بابا یاعمو خاله دایی عمه یا بابابزرگ ومامان بزرگ

خدایا تو را به علی اصغر امام حسینت قسم میدم هرکی منتظر فرزنده،فرزند سالم و صالح نصیبش کن خدایا یه پسر صحیح و سالم به من بده خدایا همه ی جوونا ازدواج خوبی داشته باشن،برادر مجردم هم یک دختر خوب و با ایمان نصیبش کن و خوشبختش کن،خدایا مشکلات مالی همه را برطرف کن مشکل مالی پدرمم برطرف کن و دوباره پدرم وضعش خوب بشه تا مثل قبل به همه کمک کنه،خدایا عزیزانم خوشبخت و خوشحال و سالم باشن،خدایا دخترم همیشه سالم و موفق باشه و خوشبخت ترین بشه،الهی آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم        سه شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۵ شب ۲۲:۴۳           خدایااااااا شکرتتتتت

من تو بارداریم چند بار توخواب دیدمش حتی واسه مامانو آبجیام تعریف میکردم دنیا که اومد دقیقا همون بود 

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
2706