2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خرنوب بگیر و بپیو لای دستمال و بکوب تا پودر بشه و با نصف قاشق وای خوری روزانه دمنوش بزار تغییرش عالیه.

و جینسینگ و سیاه دونه و گرد لقاح بگیر قاطی کن این هم میل جنسی و زیاد میکنه هم تعداد اسپرم و تحرک رو.

من خودمم با شوهرم میخوردم

دو ماه بعدش باردار شدم.

در حالیکه ۷ ماه اقدام بی نتیجه داشتم و از طرفی دوس نداشتم دارو بخورم.

با اینکه تخمکم کوچیک بود و پریود فوق العاده نامنظم داشتم دوماه بعد مصرف روزانه باردار شدم

شکر خدا_اینا چون گرمی هستن احتمال پسر رو هم زیاد میکنن مال من پسر شد.

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏
خرنوب بگیر و بپیو لای دستمال و بکوب تا پودر بشه و با نصف قاشق وای خوری روزانه دمنوش بزار تغییرش عالی ...

مبارکت باشه عزیزم. 

مرسی  از راهنماییت. 

شوهر من بعد از سقطی که داشتم و از وقتی فهمیده باید ای وی اف کنیم  نسبت به نزدیکی سرد شده. 

دو ماه یک بار شاید با هم باشیم. 

این داروهام دیگه روش اثر نداره. سرد سرده روحیه اش خراب شده . ناامید ناامیده 

افوض امری الی الله ان الله بصیروا بالعباد
میخام فعلا موتیلتی بوست و فرتیل اید مردان  بگیرم.  برای خودم هم  اووبوست و فرتیل ...

عزیز استفاده کردید؟؟نتیجه چطور بود منم میخوام اینا رو برای همسرم بخرم لطفا راهنمایی کمید

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
آندروفرتی هم خوبه  پودر مانند هست مثل شربت باید استفاده بشه

سلام دکتز اینو برای شوهرم نوشت شما اثرش رو دیدید؟؟

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
مبارکت باشه عزیزم.  مرسی  از راهنماییت.  شوهر من بعد از سقطی که داشتم و از وقتی فهم ...

منم همین مشکل رو دارم شوهرم واریکوسل گرید یک داره و همچنین حرکت و تعداد اسپرمش کمه.مشکل اصلیش اینه میل جنسی نداره بقول شما ماهی یکبار یا نهایت دوبار.منم میخوام ای وی اف کنم.اما با این وضعیت اسپرمها نمیدونم بکنن یا نه

منم همین مشکل رو دارم شوهرم واریکوسل گرید یک داره و همچنین حرکت و تعداد اسپرمش کمه.مشکل اصلیش اینه م ...

برای ای وی اف نه حرکت و نه شکل اسپرم مهمه . 

فقط تعداد اسپرم مهمه.

چون در هر یه ذره ،  میلیون ها اسپرم هست که قطعا می تونند چندتا خوب رو ازش بگیرن و داخل تخمک کنند.

افوض امری الی الله ان الله بصیروا بالعباد
برای ای وی اف نه حرکت و نه شکل اسپرم مهمه .  فقط تعداد اسپرم مهمه. چون در هر یه ذره ،  م ...

اون قرصها نتیجش برراتون چطور بود؟

برای ای وی اف نه حرکت و نه شکل اسپرم مهمه .  فقط تعداد اسپرم مهمه. چون در هر یه ذره ،  م ...

خب تعداد اسپرم شوهرم کمه.20 ملیونه.بهش اندرو فرتی داده و امپول هاش سی جی

خرنوب بگیر و بپیو لای دستمال و بکوب تا پودر بشه و با نصف قاشق وای خوری روزانه دمنوش بزار تغییرش عالی ...

شما سیاهدونه و جنسینگ رو میخورید همراه شوهرتون؟

گرد لقاح چی هست کجاها میفروشن؟

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....
شما سیاهدونه و جنسینگ رو میخورید همراه شوهرتون؟ گرد لقاح چی هست کجاها میفروشن؟

میخوردم قبل باردار شدنم.

خرنوب هم میخپردم باهلش

همرو عطاری داره

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏