2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی شما خواستی ببریش اونا اجازه ندادن ؟

نه اصلا این بحث ها نبود 

پدرشوهرم چطور از دماوند کوبیده اومده تهران بچه اونا رو برده خب یه زنگ به من می زد که بچه تو رو هم ببرم 

وحشتناکه هوا نبر بچرو گناه داره من مجبورم

والا خانواده ی شوهر منم بچه ی جاریمو حتی پیرایشگاه هم میبرن 

اونوقت من 

البته به خودشون بد میکنن چون بچه محبت نبینه محبت نمیکنه

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

اره نباید فرق بزارن شاید بچه ی شما شیطونه نبردن یا همسن بچه ی خواهر شوهرتون نیست احتمالا اونو بردن همبازیه بچه ی خواهر شوهر باشه

خدایا ممنونم به خاطر همه ی نعمت هایی که بهم دادی ومن قدرشونو نمیدونم 
نه اصلا این بحث ها نبود  پدرشوهرم چطور از دماوند کوبیده اومده تهران بچه اونا رو برده خب یه زنگ ...

به نظر من حق داري گله كني عزيزم ولي به منم بگيد مادرشوهرم ديشب اومد خونمون گفت پسرم از وقتي با تو ازدواج كرده پير شده 😐من حق دارم بزنم تو گوشش يا نه؟ من مثل بز فقط نگاش كردم الان زنگ زد گفتم چطوري پيري؟😂😐

🌺تو تا ابد مسئول كسي هستي كه اهليش كردي🌺
عزیزم باید خودت از دیشب بهشون پیشنهاد می دادید، اونا که کف دستشان بو نکرده بودن،

من خودم به شوهرم گفتم ببریمش بچرو خونه عموش 

هر چی دیشب زنگ زدیم جواب ندادن گفتیم حتما نیستن فکر کردیم جاریم دیده بچش تعطیله رفته شهر خودشون 

امروز تو گروه دیدم 

به نظر من حق داري گله كني عزيزم ولي به منم بگيد مادرشوهرم ديشب اومد خونمون گفت پسرم از وقتي با تو از ...

😨😨😡😨😡😡😡😡😡😡😨😨😨😨😨

آدمهاى اين روزگار چنين اند : با گرگ بره ميخورند ، و با چوپان گريه ميكنند...
2706