2752
2734
عنوان

مشکل گرمایشی خونه مون

| مشاهده متن کامل بحث + 5979 بازدید | 25 پست
یه کاره دیگه هم میتونی بکنی

میتونی از این بخاری ها که توشون سیلندر گاز جاسازی میشه بخرید . مال اون زمانی بودن که بعضی خونه ها گاز کشی نبود .

3 شعلس و خیلی گرم میکنه . خطری هم نداره اگه مواظبش باشی
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درضمن باقراردادن درجه پکیج درحالت ماکزیمم به پکیج آسیب میرسه.راستی پکیجتون چه مارکیه؟چون ماتوخونه قبلی یه بوتان داشتیم که خیلی گرم نمیکردوهمش صداهای عجیب میداد وهمش تعمیرکارتوخونه بود.الان توخونه خودمون بازم بوتان داریم که میگن صادراتیه وخیلی بهتره وبیشترگرم میکنه!
2731
نیکا جون الان سرکارم نمیدونم مارکش چیه باید برم خونه دقیق ببینم تا بگم ولی فکر کنم مال ما هم همون بوتان صادراتی باشه پارسال اومدن سرویسش کردن ولی بعضی وقتها آب ازش چکه می کنه و صدا میده چرا دمای ماکزیمم آسیب میرسونه؟ بهار جون میترسم بخاری برقی استفاده کنم بعد مجبور بشم نصف حقوقمو بدم برای یارانه برق!
گیلدا جون یه بخاری هایی هست تقریبا شبیه یه مستطیله

بعد پشتشون یه در داره و یه سیلنره گاز توش قرار داره میشه و اون سیلندر با شیلنگ گاز و ریگولاتور به بخاری وصل میشه .

ما اون موقع که اهواز بودیم و خونمون گاز کشی نبود از این بخاریا استفاده میکردیم .

مارکش آبسال بود .

هنوزم داریمش و سالمه . میتونی تبدیلشم کنه به گاز شهری یعنی از حالته سیلندری برش داری

اگه بری در مغازه ها بگی بخاری سیلندری میخوام شاید گیرت بیاد
دلتنگــــــــم .... دلتنگ آنچه که میتــــوانست باشد و حالا نیـســـــــــت....
دوستان عزیز
ما تا کی باید شاهد فوت همه اعضای خانواده بخاطر همین سهل انگاری ها و اطلاعات غلط باشیم ؟

آخه دوستان شما میدونید از سوختن این Natural Gas ( همون گازی که در لوله کشی شهری استفاده میشه ) چه گازهایی تولید میشه که باید از لوله دودکش خارج بشن ؟
دوستان عزیز خواهش میکنم، اگه جون خودتون دوست دارید این کارو نکنید، من خودم شاهد مرگ خانواده هایی بودم که هر وقت یادم میوفته واقعا متاثر میشم

اینکارا هم میتونه باعث مرگ و یا در موارد خفیف تر آسیب دیدن بخشی از مغز بچه تون، فلجی، از بین رفتن مویرگهای تنفسی ریه، ......... بشه

به هیچ وجه نمیشه
لوله بخاری از پنجره داد بیرون یا از کانال شومینه بعنوان دودکش بخاری استفاد کرد یا از یک دودکش برای دو بخاری استفاده کرد

فرایند احتراق ناقص بسیار خطرناکه و گازهای تولیدی، مهلک وکشنده ست، به هیچ وجه این کارو نکنید