2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من پسرم ۴ سال تمام رفته الانم ۸ سالشه اول روخوانی روانخوانی بعدم حفظ الانم ۶ جزء حفظه  اعتماد ...

عزیزم ندیده بودم این پستت رو. انشاالله همیشه موفق باشه . و زیر سایه اهل بیت. شما خودت و همسرتون چه طور همراهیش میکردید؟

عزیزم ندیده بودم این پستت رو. انشاالله همیشه موفق باشه . و زیر سایه اهل بیت. شما خودت و همسرتون چه ط ...

اصلا کار حفظ با خانوادس اگه تو خونه کارنکنه کلاس فقط وقت گذرونی هست بله ما تمام وقتمون در اختیارشه چون تثبیت حفظا زمان بر هست

2740

ان شاالله قرانش تموم شه میخواد بره زبان بخونه میگه مادر من باید اگه آقا اومد من بتونم اون خارجیا رو قران رو حالیشون کنم خب من سرباز آقام 

البته ان شاالله ان شاالله باشه ولی همین که تلاشش اینه دغدغش اینه انقد انس گرفته ما خیلی شاکر خداییم 

انقد درکشون رشد میکنه خیلی متفاوت میشن البته همراه معنی باشه هاخیلی خیلی 

شما محیط خونه رو چه طور آماده کردید ؟ منظورم موزیک و برنامه های تلویزیون هستش. یا مهمونی و اطرافیان که با بچه در ارتباطن و طبیعتن فرق داره رفتارهاشون 

شما محیط خونه رو چه طور آماده کردید ؟ منظورم موزیک و برنامه های تلویزیون هستش. یا مهمونی و اطرافیان ...

راستش جز پویا اونم نهایت یک ساعت اصلا تی وی ما روشن نیست مهمونیم با بچه ها بازی میکنه نهایت پدر همسرم باشه چند ایه پسرم میخونه زیاد توی جمع ما نمیگیم قران بخون بچگیشو کنه زده هم نشه

اما بقره رو که تموم کرد براش جشن خوبی در سالن گرفتیم همه هم براش کادو اوردن خودش خیلی تشویق میشه 

خدا نگه داره پدر همسرم دایم براش جایزه میگیره البته خودمونم اوایل سورهای کوچیک دایم الان حزب حزب میگیریم براش زیادم تشویقش میکنیم 

راستش جز پویا اونم نهایت یک ساعت اصلا تی وی ما روشن نیست مهمونیم با بچه ها بازی میکنه نهایت پدر همسر ...

ممنونم عزیزم که وقت گذاشتی. انشاالله گل پسرت موفق بشه و در پناه خدا باشه😍