2752
2734
شوهر من خیلی برای پسرم وقت نمى زاره مثلا بیرون نمی برش حتی تو خونه هم باهاش بازی نمی کنه پسرم دو سالشه بعضی از مردا وقتی از سر کار بر می گردن بچه ها شون می برن پارک ولى شوهر من خیلی وقت وانرژی نمی زاره شو شو شما چطور?
درگیر رویای توام
دخترمن یکماهشه البته خیلی کوچیکه هنور ما هرروز باهمیم تاشب که باباشش بیاد وقتی هم میادش یک سلامی

به دخترم میده و همین شایدم یکم نازش کنه ولی در همین حد

اصلا هم تو نگهداریش به من کمک نکرده
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دخملیم ٢ ماه و یک هفته هست و همسری از سر کار که میاد همش باهاشه و حمومش میکنه وکارهای دیکه فقط شیر دادنش با منه خدایی خیلی کمکم میکنه اخه اینجا من واقعا دست تنهام دستش درد نکنه حتی ابعد از به دنیا اومدن دخترم زودتر هم میاد خونه
امان از دست این مردا
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
شوشو و من هر دو 7 می رسیم خونه اون با دخترم بازی می کنه گاهی هم می بره پارک
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
دختر من 3 سالشه اوایل شوهرم حتی نگاش میکرد کم کم که بزرگتر شد بیشتر بهش توجه کرد طریکه الان هر شب میبره پارک روبروی خونمون دو سه ساعتی باهاش بازی میکنه در طول روز هم اگه واقعا خسته باشم درک میکنه وکمکم میکنه
بعضی از اقایون حوصله بچه کوچولو روندارن شاید هم حق دارن شوهر من که انوزادها متنفر بود حالا خدارو شکر خوب شده
شاید دخترم با شیرین زبونیش مجبورش میکنه
همسر من خیلی برای پسرم وقت می ذاره...... اغلب ساعت 8 شب می رسه خونه اما بلافاصله یا فسقل و می بره هواخوری یا باهاش بازی می کنه تا من یه کم به کارهایی که از صبح نرسیدم انجام بدم برسم...

اما از اولش اینجوری نبود... اوایل من خودم ازش می خواستم نی نی رو نگه داره اما الان خودش این کار رو می کنه
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
2706