2752
2734
یکی از همکارام دیروز علنا از یکی از ارباب رجوع ها رشوه گرفت.راحت.تازه با کمال پررویی وقتی فهمید ما متوجه شدیم گفت نکنه انتظار دارید با حقوق اداره زندگیم رو بگذرونم خدا بانک ملت رو از ما نگیره.بعد من تازه متوجه حرفش شدم.البته نمیشه گفت خیلی گناه کرده!نمی دونم شایدم آره شایدم نه!اون بالاخره مسئول زندگیه با این وضع حقوق و اضافه کار که نمی تونه زندگی کنه.گناه کار اصلی اونایی هستن که مردم رو اینطور به گناه وادار می کنن.پیش خودم می گم من که دارم اینطور اونو سرزنش می کنم نکنه یه روز خودم مجبور بشم رشوه بگیرم.گرونی بدجور داره مردم تو تحت فشار قرار می ده.منم مثل بقیه.فقر ریشه ی گناهان بسیاری هست.آدمی زاد هم که استاد گول زدن خودشه.خدا آخر و عاقبتمون رو به خیر کنه
وای ملت بیچاره چه گناهی کردن
من این عملو نمیپسندم شوهر من تو شرکتش همه حسابای مالی زیر دستشه اگه میخواست این کارا رو بکنه الان میلیاردر بودیم
عاقبت نداره خدا از حلقوم ادم یه جور دیگه میکشه بیرون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها شوهر من رییس جایی هست توی اداره دولتی خدا شاهده پیشنهادای رشوش مبالغی مثل هفتصد میلیون مشه که وقتی به من میگه من وسوسه میشم... ولی میگه اگر من از این پولا بیارم سر سفره دیگه نمیتونم از دخترم و تو توقع خوب بودن و زندگی سالم داشته باشم زندگی ادم خراب میشه رفته رفته الحمدالله خودمون درامدمون بد نیست ولی خوب من میگم مگه چی میشه یکیشو بپذیری فقط یکیشو بعد میگم خاک بر سرم خدا شیطونو لعنت کنه..... واقعا اینقدر تو زندگی موثره؟؟ رشوه . مال حروم؟؟
ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!
روز عاشورا هرچی امام حسین (ع) به سپاه یزیدیان حرف زدندونصیحت کردن ....نشد که نشد ...فرمودند :چون شکمهاتونو از حروم پر کردید...

خدا هممونو خودش نگه داره

روزی دهنده اصلی یکی دیگهست ما فقط تلاش میکنیم