2737
2734
عنوان

حسرت بی بی چک مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 4137 بازدید | 95 پست
دعا کن محیا جون تو بارداری دعات گیراست راستش خیلی خرج کردم الانم از نطر مالی تو فشارم بایدو آی یو آی ...

الان که برای خانومای زیرچهل سال با ناباروری اولیه دو دوره آی یو آی و یک دوره آی وی اف و یک دوره آی سی اس آی رایگان شده بخاطرافزایش جمعیت پرس و جوکن حتماتوشهرتون مرکزی هست که رایگان انجام بده عزیزم ناامیدنشو منم  ماه قبل بعدازیک سال اقدام خیلی ناامیدشدم و گریه کردم چون آمپولاگیرم نیومد فکرمیکردم نمیشم ولی خداروشکر بدون آمپول باردار شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و چیزی که اذیتم میکنه اینه که میگن تو سن بالا ریسکش بیشتره و این بیشتر تو ذوقم میخوره خوب نشده تا حا ...

اتفاقا زن داداش من ۴۰ سالگی زایمان کرد یه پسر فوق العاده خوشگل و تیزهوش داره هر کسی تو هر سنی میتونه مادر شه 

هوا خواه توام جآنا و میدانم که میدانی 
الان که برای خانومای زیرچهل سال با ناباروری اولیه دو دوره آی یو آی و یک دوره آی وی اف و یک دوره آی س ...

وای خدارو شکر عزیزم تبریک میگم تو هم تنبلی داشتی؟ به نظرت منم دو دوره استراحت بدم بعد دوباره بعد عید برم دکتر یا دکترو ادامه بدم همچنان؟ 

2731
2740
آره اصلا به این چیزا نیست 

حالا من خودم سر خود کلومفین انداختم بعد اصلا انتظار باردار شدن نداشتم هیچ علایمی نبود بعد یه روز به موعد پریود بی بی زدم هاله در حد توهم بعد رفتم آزمایش ۴۹ 

هوا خواه توام جآنا و میدانم که میدانی 
انشالله شما هم انقدر به خودت استرس نده مطمئن باش زود زود باردار میشی

مرسی عزیزم خدا دامن همه منتظرارو.سبز کنه ایشالا 

وای خدا اگه میدونستم مشکل دارم زودتر اقدام میکردم آخه من دو تا نی نی میخواااام 

2706