2737
2734

خانومه خیلی احمق بود 

دودیقه بیشتر بهش وقت میدادن میخواست بگه پای شوهرتونو شستید آب چرک روهم هورت بکشید😂😂😂

😙یک بوسه زِ تو خواستم و شش دادی😚😚شاگرد که بودی که چنین استادی؟😚😙😚😙😚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا هیچ کدوم خیلی به همسرش در این حد توجه نمیکنه؟؟  من پاهاشو با شیر ماساز نمیدم. ولی خوب شد ...

عزیزم ما هم شوهرامونو دوس داریم ولی کارشناس اوسگله میگه حتی اگه شوهرتون معتاده بازم اینکارو کنید😲😲😲😲

😙یک بوسه زِ تو خواستم و شش دادی😚😚شاگرد که بودی که چنین استادی؟😚😙😚😙😚
2731
قشنگ توجه میکردین این به ظاهر کارشناس میگه شوهرت معتاده شوهرت کتک میزنه اینکارو بکن.

این قسمتشوندیدم تو فیلم

حالا به کنار برای شوهر نرمالو درستو حسابی این کارا  درسته؟؟

توجه هتون به شوهراتون رو چطور نشون میدین

همسر من‌همیشه عادت داره دستامو میبوسه...منم گاهی(البتع گاهی که پررو نشه)دستاسو میبوسم

ولی خدایی این پابوسیدن رو از کجاش درآورده کارشناسه.....دیگه نوبرشو آوردن

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته

بعضی از آدم ها دوست ندارند و نمی تونن مثل دو تا انسان بالغ کنار هم زندگی کنند ؛ حقوق برابر برای هم قایل باشند و بهم احترام بگذارند و عشق بورزند ؛ حتما مثل برده ها باید خودشون رو کوچک کنند و باج بدند ؛ مرد گنده که بشينه  زنش مثل یه بچه سه ساله تر و خشکش بکنه ؛ دیدن داره !!!!!! همسر بودن با مادر یه کودک فرق داره ؛ مردی که همچین توقعی داره بالغ نیست ؛ هزار راه عاقلانه برای ابراز محبت هست ، عجيبة أين فكرها فانتزي احمقانه از كجا به مغزشون ميرسه ؛ روزي هزار بار بايد تو أين مملكت خاطر نشان كرد : دوران برده داري تمام شد ! آدم ها از غاز بيرون اومدند و ديكه غاز نشين نيستند ! إنسانها حقوق برابر دارند : هم زن ، هم مرد 

دخترم همه زندگیم💕
2740

نظري ندارم فقط متاسفم برا خودمون كه كيا شدن كارشناس ميان تو تلويزيون نطق ميكنن واقعا به كجا رسيدم ما😒😒😒😒😒

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
این قسمتشوندیدم تو فیلم  حالا به کنار برای شوهر نرمالو درستو حسابی این کارا  درسته؟؟ ...

نگاه کن میگه اینکارو بکنی و پاشو ببوسی دیگه دلش نمیاد بزنتت😧

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
اره این اشکالی نداره گاهی وقتا هم اون پاهاتو روغن بزنه خب حتی بعضی مردا خودشون دست پای  زنشونو ...

دقیقا من موافق همه چی دوطرفه هستم اگه مرد هم اینجوری باشه هیچ مشکلی نداره ولی متاسفانه بعضیا نمیدونن نسل جدید اقایون این حرکت و پای چیزه دیگه ای میزارن و ظرفیت این کارهارو ندارن پس خانوما خودشون فرق احترام وارامش درزندگی مشترک و با سرویس دادن اینشکلی به مرد،بدونن لطفا

برای باردیگرمادرشدن،منتظر میمانم  

هر گروهی رفتم دیدم فش میدن 

هر جا دیدم خانما اعتراض دارن واقعا برام سواله 

شما یه کاری داشته باشین یا بخواین یه کم با همسراتون خلوت کنید.  اگه ناز نمیکنید اگه مثلا نوازشو اینا نمیکنید چیکار میکنید 

یا میخوایید مخ همسرتون رو بزنید  واقعا روشتون چیه

تاپیک من تعطیل کردن!

نمیدونم والا چیز خاصی هم داخلش نبود

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
هر گروهی رفتم دیدم فش میدن   هر ججا دیدم خانما اعتراص دارن واقعا برام سواله  شما یه ...

چرا عزیزم به شرطی که دوطرفه باشه. نه اینکه اقا معتاده زنش رومیزنه سیاه و کبود میکنه اونوقت این شد راه حل مشکل کتک زدن و اعتیاد؟

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
دقیقا من موافق همه چی دوطرفه هستم اگه مرد هم اینجوری باشه هیچ مشکلی نداره ولی متاسفانه بعضیا نمیدونن ...

واقعا تفکر این کارشناس خنده داره اصلا باید انقدر قانون حمایت از زنان قوی باشه که هیچ مردی جرات زور گفتن نداشته باشه چه برسه به زدن و بعد نیان بگن  اگه میخوای کتک نخوری پا بشور و ببوس باید بگن میزنیم تو دهن مردی که بخواد دست روت بلند کنه 

فکر نمی کنم دیگه اتفاقی بتونه از ته دل خوشحالم کنه 
2706