2733
2734
عنوان

چه بی انصافن... رفتم دندونپزشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 4753 بازدید | 68 پست
وایی تو رو خدا جراحی عقل سخت😢😢😢من چهارتا نیم نهفته دارم تمام دندون ها اطراف خراب کردن 

من سه تا دندون عقلمو جراحی کردم.

دقیقا همینا فشار اورده بودن همه دندونام خراب شده بودن.

اخریشم دیروز کشیدم.سه تا ریشه قوی داشت.نیم ساعت داشت ور میرفت تا بکشش.

من از حال رفتم واقعا

حتما برو جراحیشون کنه چون بقیه دندونارو داغون میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من سه تا دندون عقلمو جراحی کردم. دقیقا همینا فشار اورده بودن همه دندونام خراب شده بودن. اخریشم دیر ...

عزیزم حتما باید برم کلی تاخیر کردم تا الان هم فقط ترس درد و فشارشو دارم یک دندون ساده درست میکنم تا ۳ روز سر دردم و رنگم کبود 😥ممنون بابت راهنماییت عزیزم🌷

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
اگه تهرانی بهم آدرس بده من مثلا خواستم برم مطب زیاد معطل نشم ولی هم بیشتر معطل شدم هم حسابی سرم ک ...

والا من درمانگاههاي ارتش ميرم. يكي توغرب هست برات نزديكه؟ درمانگاه قائم اشتباه نكنم. كنار دانشگاه علوم انتظامي.همت غرب.خ ابشار

دیگه پس برو در بیار  همه ریشه ها رو کج میکنه هااااا

باید برم کج کرده لعنتی تماما عصب کشی و پر شدن میخوان ظاهرا سالمن باطن داغون😓

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
عزیزم شما کجا میری من یک بار میلاد رفتم خیلی معطل شدم ولی راضی بودم

من قبلا يعني خيلي سال پيش ولي امر توي فكركنم سيدخندان رفتم.الان بسته شده فكركنم. جديدا كنار دانشگاه علوم انتظامي رفتم درمانگاه قائم البته براي شوهرم. معطلي داره ولي نه خيلي.

عزیزم اون جرمگیری که میگی با لیزر بوده فرق داره  یه اسم دیگه داره فکر کنم

من از اول بهش گفتم اونو میخوام جرمگیری زیر لثه که با لیزر هست. میگه باشه همونه. بعد میبینم خررررر خرررر با یه دستکاه قدیمی افتاده به جون دندونام

نمیدونم چرا فکر میکنن مردم هیچی حالیشون نیست

2706