2752
2734
دوستان عزیزم:

دوست من قبلاً به نیاز و خواسته های دوستانی که واسه مشکلاتشون دعا و نماز و... میخواستن جواب میداد اما برای یه مدت نمیتونن به کسی کمک کنن چون درگیر امتحان و... هستن
پس تا زمانی که ایشون برگردن و در مورد نماز و دعا و... کمکمون کنن بهتره ما با تبادل اطلاعات در مورد نماز و دعا و... سعی کنیم تاپیک رو سرپا و پر انرژی نگه داریم پس دوستان بیاین و تجربه ی دعاها و نمازها و نذرهاتون رو در این تاپیک بنویسین و به ما هم یاد بدین تا ما هم از تجربیاتتون استفاده کنیم...
فکر میکنم از صفحه ی 20 به بعد دعاها تقریباً فهرست بندی شده... امیدوارم همه حاجت روا بشید
کاش هیچوقت تو زندگی هیچکس هیچ کاشکی نباشه...
عزیزم من مشکل دارم..در رابطه با ازدواج،تحصیل و کار.مخصوصا از ازدواج وحشت پیدا کردم.میخام دعا کنه که بدون دردسر با کسی که میشناسمش ازدواج کنم و مشکلاتمون با هم حل بشه.
حضرت علی علیه السلام:نگرانیهاى سال را بر نگرانى امروزت اضافه مکن براى امروز مشکلات خودش کافى است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام من نفهمیدم ما مشکل رو می گیم و این خانم برامون دعا می کنه؟ من نفهمیدم!
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام عزیزم میشه برای من هم دعا کنی خدا بهم نی نی خوب و سالم بده این ماه باید میکرو کنم
برای خواهر و برادرام هم دعا کنه ازدواج کنن یه ازدواج خوب و پر خیر و برکت
ممنون
ان شا الله خدا حاجت شما رو هم براورده به خیر کنه
بسم الله الرحمن الرحیم
میخواهم شروع کنم به نوشتن دعاها و نمازها برای حل مشکلاتتون... ایشالله همه مشکلاتتون حل بشه
کاش هیچوقت تو زندگی هیچکس هیچ کاشکی نباشه...
2706