2733
2734
عنوان

دوستان جنجال دوست عزیز تشریف بیارید😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1848 بازدید | 139 پست

خوب سوتی بعدی خاله سوسکه شهرشون بود بمانی تهران هستن و خاله سوسکه مشهد که یکبار بمانی جدید تو تاپیک ارایشگاه گفت مشهد و بالافاصله پستشو پاک کرد😁

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله دوستان عزیز ایشون خاله سوسکه نامهربان است که در لباس بمانی حاضر شد تیکر ببینید😅

خاله سوسکه مگه باردار نبود پسر داشت؟🤔این زده روز آشنایی😩هر کی بود باید آب خنک کنار دستش باشه😅

این حرفا مال تو نیست😁ببر بذار سر جاش😂

چقدر بد ادم روش نشه با نام کاربری قبلی خودش وارد بشه و نام کاربری دیگران رو به گند بکشه

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

من با بمانی یک بحثم شده بود قبلا یکم پرخاشگر بود 

بمانی دو تو تاپیکم اومد و با نهایت ادب و احترام باهام همدردی کرد

در کل بمانی یک و دو یک نفر و اون هم ادم گاهی تند میشه گاهی بسیار خوب و مهربون 

مطمئنم خاله سوسکه نیست

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

من خاله سوسکه رو نمیشناسم ولی نظرم در مورد بمانی دقیقا همیناست که باران جان گفتن . خیلی تعجب کردم این لحن زشت از بمانی که میشناسم بعیده.

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

من چندتا كامنت از بماني ديدم همون لحن و صحبت قديم رو داشتن و متوجه تغييري نشدم

به نيني يار بگين آي پي ارو چك كنن متوجه ميشن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
من با بمانی یک بحثم شده بود قبلا یکم پرخاشگر بود  بمانی دو تو تاپیکم اومد و با نهایت ادب و احت ...

فاطمه جان بمانی از دوستان اسبق من بود مطمعن این شخصیت اون نیست