2737
2734

خوب اول سلام دوستان عزیزی که حداقل یک سال از عضویتشون میگذره کاربری بمانی سابق رو به خوبی میشناسن میدونن یک دختر مودب و بسیار پخته و دانشجو پزشکی بود و دوستان زیادی هم در بین کاربران داشت که به خواست خودش کاربریشو لغو کرد اما حالا چی شد که من یادم اومد قطعا همه کاربر بمانی جدید دیدید دیگه؟یک فرد بسیار عصبی بد دهن و پرخاشگر که ابتدا ورود مدعی شد بمانی سابق 

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

اما خوب قطعا ایشون بمانی نیست اما کیه؟😁😁😁

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اما خوب قطعا ایشون بمانی نیست اما کیه؟😁😁😁

اینو ببینید