2733
2734
عنوان

کسایی که آمپول هپارین در دوران بارداری استفاده کردن لطفا کمک کنین.

| مشاهده متن کامل بحث + 32012 بازدید | 33 پست
شبنم جون آسپرین خیلی ضعیفه
نارسیس جون برای منم همین اتفاق تو هفته 34 اینا افتاد ولی نینی زنده بود اصلا انگار قسمت نبود دکتر چند تا آز نوشت دادم آزم اشتباه شد دوباره تکرار کردم اشتباه از ازمایشگاه بود شبی که آزم رو دوباره گرفتم نی نی تو شکمم مرده بود تو هفته 36 بودم
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره عزیزم به لطف خدا الان تو هفته 29 بارداری هستمگلم برام دعا کن
دومی تو هفته 32 اینطوری شد ولی زنده بود سه ماه تو دستگاه موند ولی عمرش کوتاه بود
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
شبنم جون من دکترم اوایل هپارین مینوشت روزی دوتا بعد گفت گلکزان بزنم البته خودش گفت فرق نمیکنه دید بدنم کبود شده گفت این روزی یه دونه هست ولی گلکزان برای من خیلی درد داشت اصلا نمیتونستم از دردش خودم بزنم شوشو همش باید میزد ماه بعدش گفتم همون هپارین رو بده روزی دوتا بهتره درد اینو نمیتونم
عزیزم نمیدونم دونه ای چنده ولی رو بسته 10 تایی هپارین 16000 تومن نوشته ولی رو گلکزان دوتایی توشته بود فکر کنم 17000 تومن البته من با بیمه تمین اجتماعی میگیرم
نارسیس جونم من تهران نیستم قزوینم گلم ولی یکی از بهترین دکترای اینجاست تا الان که شکر خدا مشکلی نداشتم عزیزم
انشاله شما هم به زودی یه فرشته ناز میاد تو دلتتتتتتتتت تا 9 ماه بهت محکم میچسبه بعد تا سالیان سال پیشت میمونه عسیسم
دوستان عزیز من روزی 2 بار آمپول هپارین میزنم اوایل فقط توی رانم میزدم ولی از بس کبود و سفت شده جدیدا توی بازوم میزنم قبلا 2 بار سقط داشتم دکترم گفته تا ماه نهم باید بزنم یعنی تا آخر باردااری تازه هفته 16 هستم برام دعا کنید این یکی بچه دیگه برام بمونه
خدا با من است
سلام دوستان من 4 ماهمه و همه این مدت هپارین زدم روزی 2 عدد دکتر اول بار بهم گفت زود قطع می کنم ولی الان می گه تا پایان 9 ماهگی باید بزنی کسی هست مثل من باشه راستی من قبلا تو رانم می زدم ولی دیگه خیلی کبود شده مجبورم تو بازوهام بزنم
خدا با من است
بچه ها من ماه 5 بارداریم روزی دو تا هپارین میزنم روزی دو بار میرم تا درمانگاه و میام برام خیلی کسل کننده و خسته کننده شده شوهرم هم خیلی بی مسولیته نمیاد یاد بگیره که حداقل نخوام برم درمانگاه تازه بهم میگه اون ماشین اونم تو خودت با ماشین برو آمپولت رو بزن هر چند می دونم رانندگی برام خوب نیست
خدا با من است
خواهر من به دلیل غلظت خون بالایی که داشت آسپرین استفاده میکرد .بعد 1 ماه مونده به زایمانش آسپرین رو قطع کردن و شبی یکی تو بازوش هپارین تزریق میکرد. دکتر واسش سزارین رو زده بود 3 اردیبهشت اما 24 فروردین که رفته بود واسه سنو و نشون دادن ضربان قلب جنین. دکتر بش گفته بود انقباضات رحمیت شروع شده و دیگه آمپول نزن چون ممکنه تا آخر هفته زایمان کنی قرار بود طبیعی زایمان بشه. 26 فروردین درداش شدید و دقیقه ای شد ولی رحمش باز نشد که دیگه فرستادنش اتاق عمل واسه سزارین. خدا رو شکر هر دو سالم و سلامتن