2752
2734
عنوان

ادکلن لانکوم رز بنفش

| مشاهده متن کامل بحث + 6781 بازدید | 84 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دارمً وتقريبا از وقتيً اومده يكي از عطرايي هست كه هميشه دو تا ازش دارمً توي كمدم، اولا اينو توجه ...

دیجی هم۳۵۰زده

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست     ،،همیشه خیانت در اوج اعتماد اتفاق میفته

همسر من مغازه ادکلن داره و منم تقریبا از همه ادکلن ها دارم لانکوم تنها ادکلنیه که من استفاده میکنم عالیه موندگاریشم

یه پسر دارم شاه نداره😍صورتی داره ماه نداره🤗از خوشگلی تا نداره😌شاه میاد با لشکرش👼پرنسس ها دوروبرش👸👰👸واسه دخمل کوچیکترش👰یا بدم🤔آیا ندم💃
2731
همسر من مغازه ادکلن داره و منم تقریبا از همه ادکلن ها دارم لانکوم تنها ادکلنیه که من استفاده میکنم ع ...

وااای چقد خوب لطفا یکم راهنمایمون کن

زنونه و مردونه ملایم معرفی کن بهمون

ملایم و خنک

پخش بو با ماندگاری چ فرقی داره عزیزم؟

پخش بو یعنی اینکه بوش تا چه حد پخش میشه و بقیه میفهمن

ادکلن هایی که پخش بوی خوب دارن رد بو بجا میزارن 

دیدی یکی رد میشه میره بوی ادکلنش تو فضا میمونه؟ 

یا یکی وارد یه فضا میشه بوی ادکلنش میاد و همه متوجه میشن ؟

اما اگه پخش بوش کم باشه فقط خود طرف متوجه میشه یا نهایتا یکی خیلی نزدیکش بشینه میفهمه

موندگاری هم که یعنی چند ساعت بوش میمونه مثلا دو ساعت؟؟ پنج ساعت ؟؟؟بیست و چهار ساعت ؟

وقتی میگیم موندگاری یه ادکلن متوسط هست یعنی پنج شیش ساعت میمونه بعد دیگه بوش نمیاد 

ما تهرانیم شوهرم کوچه مروی هستش خب لانکوم عالیه فلاور بمب خوبه تو مردونه ها هم بلک افغان عالیه و الان خانم ها هم همه طرفدارشن بوش تنده بلک افغان

یه پسر دارم شاه نداره😍صورتی داره ماه نداره🤗از خوشگلی تا نداره😌شاه میاد با لشکرش👼پرنسس ها دوروبرش👸👰👸واسه دخمل کوچیکترش👰یا بدم🤔آیا ندم💃