2752
2734
عنوان

میشه بیاین 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 36 پست
من پنج تا خاله دارم همه با هم  میان همیشه انقد بدم میاد‌ خونمون اصلا جا نمیشه من امشب فقط پنج د ...

مثل من. دفعه اول گفتم خانواده همسرم دو تا خانواده دبيان فرداش دو تا ديگهگفتن نه ميخايم دور هم باشيم گفتم همه جا دور همين اينجا كوچيكه بدرم در اومد بعضيا تو خواب رفتن نشستن، ديگه كلا دعوت نميكنم ، بخان بيان زنگ ميزنن قبلش ميگم شام بياين يا ناهار

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ولي كلا بيخيال شو ، تو كارتو خوب انجام دادي دنبال اثبات خودت نباش چون انرژيت هدر ميره همين، از اين به بعدم گفتن همه با هم بگو خونه من نميشه تكي راحت ترم، يادمه يه بار مادر شوهرم گفت ما غريبه نيستيم كه زنگ بزنيم قبلش ، گفتم غريبه نيستيد ولي بزاريد من اونجوري كه دوست دارم تو خونم از مهمونم پذيرايي كنم، چون بي نهايت توقعين ، حتي وقتي همه بچه هاش هستن به ما ميگه خبر بدين ميخاين بياين بعد خودش يهو زنگ ميزد ما بيست دقيقه ديگه اونجاييم ،نيم ساعت قبل شام

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تعداد کم   راحتتره   واقعا.

روم نمیشه بگم جدا جدا بیاین .البته اینجوریم بهویی تموم میشه ها اونجوریم از ی نظر سخته ولی اگ خونه بزرگ باش خیلی خوبه ک یهویی بیان .ما خونمون ۷۵ شایدم بیشتر یا ی ذره کمتر اینا میشه ولی اتاقا بزرگ پذیرایی کوچیک مبلای منم ک جا گیر .پنج نفره استا ولی خیلی گندس

ولي كلا بيخيال شو ، تو كارتو خوب انجام دادي دنبال اثبات خودت نباش چون انرژيت هدر ميره همين، از اين ب ...

وای  منم رو این قضیه حساسم شاید ادم بخاد نون پنیر بخوره یا خونش بهم ریختس وای چقد بد

2731
ولي كلا بيخيال شو ، تو كارتو خوب انجام دادي دنبال اثبات خودت نباش چون انرژيت هدر ميره همين، از اين ب ...

اره مث اینکه یکی ی کاری کرده باش واس ادم حالا هرچی بعد ادم بگه ن کار خودت نیس بجا تشکر😂😂😂

کلا فامیلاون دوس دارن اذیت کنن منو اون هفته ام اش رشته درست کردم بردم همین فامیلمون ک نزدیکمونه بعد میخورد میگفت ن کار خودت نیس تو مامانت اومده درست کرده رفته😂😂 مامانم راه دوره😂😂 بعد خانمش میگفت ن چون سنت کمه بخاطر اون اونجوری میگ😟