2737
2739
عنوان

دلتون بسوزه شال بنفش خریدم😆

| مشاهده متن کامل بحث + 1477 بازدید | 73 پست

مرسی از لطفتون...بخدا شوهرم خوابه دخترمم رو پام خوابه برقا خاموشه وگرنه عکس میگرفتم...طرحی نداره سادشت فقط بنفش بادمجونیه...

ده تومن بود منم کلا یازده تکمن تو جیب داشتم که ده تومن شال شد هزار تومن کرایه🙈

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
عع شبنم !! دلم برات تنگ بود ! خیلی وقت بود به فکرت بودم ولی نمیدیدمت 😍 دلم واسه شیشُده هات تنگ ش ...

سلامممم اورانوووس😍😍😍فدات😀امتحان داشتم ی مدت نمیومدم عزیزم😅

هی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی اوقات ۱۰تومنی بیشتر به ادم میاد تا صد تومنی  من پولش برام مهم نیست فقط،قشنگ باشه  ش ...

من حتی 5 تومن پول شال  ساده تک رنگ دادم نخ خالص خنک مناسب تابستون

خیلی بهتر از بقیه شالای مواد دار بیرون هست که ادم توش میپزه

2728
منم الان کلم بنفش خوردم تو ساندویچم بود اونم قبوله؟

از قبول هم قبول تره 😀😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
ساده است طرحی نداره بافت نازکه..رنگ بندی داشت نمیدونم چرا اجناس ارزون بیشتر بهم میاد.. خواهر عوضیم ...

بگو چ جرفیه بی خیال اون چیزی ک عشقته بگیر

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740
اره قبوله😂😂😂

😅

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
منم الان کلم بنفش خوردم تو ساندویچم بود اونم قبوله؟

منم سالاد کلم بنفش خوردم😂😂😂😂

مال من خیلی بنفش،داره

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
سلامممم اورانوووس😍😍😍فدات😀امتحان داشتم ی مدت نمیومدم عزیزم😅

آخییییی

خوشحال شدم دیدمت 🤓🤓

ماچ ماچ ماچ 😋😋😋

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
برو از خوداع بترس تو از آااه ما نمیترسی😭😭ده تووومن باوا لاکچری😪😪😪😂😂😂😂😂

داشتم تایپ میکردم میترسیدم یکی بیاد بگه پز پولدار بودن نده😢خداروشکر کسی نگفت😅😆

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706