2733
2739
عنوان

بچه دارا با همسایه پایینی چطور سر میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1425 بازدید | 57 پست

بخدا همیشه بچه هاش توی حیاط بودن و دایم حیاط رو کثیف میکردن

توی خونه همیشه سر و صدا میکردن

جالبه من صبح تا ظهر سر کار بودم 

ظهرم خسته از سر کار میومدم نمیتونستم استراحت کنم

اخه یک روز دو روز اشکال نداره ولی خوب هر روز دیگه باعث اذیته

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه بچه ۱۸ماهه دارم طبقه پایینمون ی پیرزنه تا حالا چند بار اومده دم خونه دیگه خسته شده نمیاد😃

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

والا ما بچه هم نداریم تو خونه هم پاورچین پاورچین راه میریم بازم وقتی که زلزله اومده بود همسایه ای که تازه اومده واحد پایین ما گفت من فکر کردم شمایید سروصدا میکنید🤔😩 اونم صاحب خونه بهشون نمیداد پولشون کم بود همسرم چقدر با صاحبخونه صحبت کرد تا راضی کنه بهشون بده.به خدا خیلی رعایت میکنم ولی اینطوری میگه😕😕😕

2728

عزیزم حالا که دیگه تصمیم دارین برین

ان شالله که صاحب خونه هم پولتونو بده

طبقه اول و تک واحدی پیدا کنین

کلا بچه کوچیک داشتن تو آپارتمان سخته

نمیشه نه از بچه ایراد گرفت نه از همسایه

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
من یه بچه ۱۸ماهه دارم طبقه پایینمون ی پیرزنه تا حالا چند بار اومده دم خونه دیگه خسته شده نمیاد😃

بچه 18 ماهه دقیقا چکار کرده@@

الهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم  
خدا شانس بده چه همسایه خوبی گیرش اومد بادوم شکوندن که دیگه نوبره من همیشه با بچه هام میریم تو پارک ب ...

یکبار تو پارکینگ گفتم سروصدای چی بود داد زد ما همینیم مشکلی داری برو 😐

یک ساختمان چهار طبقه تک واحدی هستم که من و طبقه بالایی مستاجریم و طبقه های پایین صاحب خانه 

درضمن ماشینشون رو هم گذاشته بودن تو پارکینگ ما 😐😐

اگر خدا بخواد اسفند یا فروردین حابحا میشم البته وقتم آذر ماه بود ولی خونه ای که میخوام برم حاضر نیست 😕

دلبندم ،همه میتونن خنده به لب بیارن ! اما تو دلیل خنده ی چشمامی ❤️
2740
من که از خدامه هر جا میبینم میگم طبقه اول تا اینا یکم بزرگ شن ولی گیر نمیاد خب مدام که نیست دو ساعت ...

خب ببر بچهارو تو اتاق اونجا بازي كنن ميگي روزي دوساعته مدام نيست پس ميتونن تو اتاق دوام بيارن و بدقلقي نكنن

یه جا طبقه اول پیدا کنین تکواحدی که دیگه راحت باشین

پیدا نمیشه اگرم بشه گرون خوشبختانه همسایه بغلیمون راضیه ازمون میگه صدا ندارین پایینیم خوب بود این لوسترش معزل شد

خدا جونم شکرت 😘
بچه 18 ماهه دقیقا چکار کرده@@

چ میدونم جرأت نداره راه بره خانومه خودش تنهاس و بی سر و صدا خیلی حساسه😥

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

من خودم یه پسر سه سالع دارم همسایه بالاییم هم یه دختر سه ساله داره. من شاغلم پسرمم آرومه اصلا تا حالا نزدم بچمو. بازی میکنه اما طبیعی. سرو صدای غیرمتعارف نداره اما امان از طبقه بالایی. بچش یکسره داره گریه میکنه. انگار اسل داره یورتمه میره بالا سرمون. یکساله خستمون کرده ساعت دو نصفه شب یورتمه میرن. امروز دیگه کارد به استخونم رسید گفتم به شوهرم به صاب خونه بگه تذکر بده

مشاور تغذیه هستم. (رژیم درمانی چاقی، لاغری، رشد و تناسب قد و وزن کودکان، بیماری های مزمن مثل دیابت، قلبی و ... انجام می شود)
باربی عزیز چند روز ندیدمت تو سایت خوبی گلم ؟

لیلیوم جان ممنون از احوال پرسیت

تو سایت هستم این چند روز کمتر میومدم

ممنون عزیزم شکر خدا خوبم

خودت خوبی دوستم؟!

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

با اینکه خداییش من همیشه به بچه هاش محبت میکردم

هر وقت ژله و کیک و دسر درست میکردم واسشون میبردم

یا حتی پسرش میومد پیش من باهاش ریاضی کار میکردم

ولی دیگه خسته شدیم از دستشون و اونجا رو فروختیم

به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود