2737
2739
عنوان

لطفا یه اسم پسر خوش آوا و ایرانی پیشنهاد بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 68 پست
یه کم به اصلالتمون اهمیت بدیم.عربا از فارسا بدشون میا نمونه اش عربستان

ما کاری به عربستان نداریم ما هممون ایرانی ایم من خودم عربم ایرانی ام هیچ مشکلی هم با فارسا نداریم . تازه طایفه هامون با طایفه های بختیاریا و کردا در حال ارتباطن حتی به هم زن میدن و وصلت میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابتين
اهورا 
هيراد 
دياكو
اريا 
ارش 

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
2731
یه کم به اصلالتمون اهمیت بدیم.عربا از فارسا بدشون میا نمونه اش عربستان

عزیزم اسم ائمه رو سوا کن.کاش یادمون نره موقعی که مشکلی تو زندگیمون نیفته دست به دامن چه انسانهای والایی میشیم

همه جا و تو همه اقوام خوب و بد هست.این به این معنی نیست که صرفا ایرانی یا عرب یا ...صد در صد خوب یا بده

خدا عاقبتمون رو بخیر کنه

نبسته ام به کس دل;نبسته کس به من دل; چو تخته پاره بر موج رها رها رها من🌊🌊🌊

من از اسم رایان خوشم میاد بین المللی هست و به اسم خودتم خیلی میاد     

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت
2738