2733
2734
عنوان

رفتاراشون خيلي زشته، نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 869 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش ميشد بلاك شي

😂😂وای خدا شما از اونایی ک ی حرفی میزنی ک خودتم نمیتونی ازش دفاع کنی بعدم میگی ایینه ایینه 

ازقیافه ملت معلومه که دیگه هیچکی نمیدونه قضیه چیه،همه باتعجب زنده ان
2728

حتی حرمتای بین زنو مردم گاهی نباید شکسته بشه تو مواردی..چه برسه این

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

تو خود این سایت خیلی وقتا شده راجع به این مسائل صحبت کنن.

اصلا چند سال پیش یک مدت یجورایی مد شده بود از ۱۲ شب به بعد موضوعات به اصطلاح خودشون خ. اک بر سری میذاشتن. اکثرشونم خانومای خوبی بودن

یک سری از خانوما اینو عیب نمیدونن. یکسریا هم مثل خودم دوس ندارم 

به هر حال به ما ربطی نداره و یجورایی فضولی و خاله زنکیه بخوایم دخالت کنیم

2740
تو خود این سایت خیلی وقتا شده راجع به این مسائل صحبت کنن. اصلا چند سال پیش یک مدت یجورایی مد شده بو ...

به ما ربط نداره دقيقا ...جلو ما نگن...حالا چون تو اين سايت بوده حتما كار خيلي درستيه؟! 

خاک تو سرشون آدمای بی شعور 

یه خانمه تو مغازه با فروشنده میگفت نه باید این قیمت  وسیلت رو بدی 

فروشنده میگفت نمیدم 

اونم میگفت بده 

بعد زنیکه  هرهر میخندید منفی میبافت

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
2706