2737
2739
عنوان

وای خدا ابروم رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا گروه کاری

۲ تا احتمال 

۱)اینکه شاید هک شدی

برو توی تنظیمات تلگرا م (نشست های فعال رو ببین))

۲)تلگرا م گاهی خودش بدون اطلاع و اینا از این پیام های تبلیغی میفرسته.یکی از دوستام کانال ورزشی داره)مشاهده شده ک خود تلگرا م بجای آدمین همینطوری لینک از این جور مسائل گذاشته..که مرتب میگه دوستان اگر چیز غیر اخلاقی بود عذر میخوام ...

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
2728

برو به قسمت setting

بعد privacy

بعد قسمت show all sessions

ازاین قسمت یه اسکرین بگیر بفرست اینجا عکسشو تا ببینیم هک شدی یا نه

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
2740

اگر هم تلگرامت فارسی هست که تو قسمت تنظیمات و حریم خصوصی، نوشته نشست های فعال . ازاون اسکرین بگیر بفرست اینجا

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
نه گوشیم پسورد داره ولی برادر زاده شیطون دارم مدام با گوشیا ور میره

شاید اون فرستاده 

منکه خیلی دیدم بچه ها دستشون خرده ابرو ریزی کردن 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2706