2733
2739
ریاضیت پس قوی تر کن یک وقت کم وزیاد حساب نکنی مدیون بشی  به جای این کارها وتایپیک برو مشاوره و ...

اتفقا ميخوام ارشد روانشناسي بخونم ليسانسم برقه تبريز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال كارخونس به اسم نيس لندكروزه مال من سوناتاس 

به خدا منظوري ندارم از دستم دلگير نشو ولي الان خيلي ها ماشين شون بالاتر از مدل ماشين شماست، شما شايد چون مثل خيلي از ماها از صفر شروع كردين و بعد خدا رو شكر خدا بهتون مال داده الان يه كم حساسين رو اين چيزي ولي يه كم كه بگذره براتون عادي ميشه و ميبينيد اين حساسيتتون بي مورد بوده چون الان همه خيلي لاكچري زندگي ميكنن

2728
اخه بعضی موضا واسم قابل هضم نیستن همینارو میزارم ههه

برا منم قابل هضم نیس

یه عده ازمردم از گرسنگی سنگ به شکم میبندن اونوقت یکی از خارج رفتن شوهرش میناله 

تضاد طبقاتی بیداد میکنه

جواب آدمای معلوم الحال رو نمیدم پس اگه حتی فحش دادی و جوابی نگرفتی بدون جز این دسته ای
من قبلا شماتایپیک زده بودید بودم درباره ستاره گفتید باهاش درارتباطید که  فکر کنم خانوم یاوران ...

نه گفتم از شوهرم شمارمو بگيره شماره همسر من تو گرشي همسرش هست اگه ستاره اوني باشه كه من فكر ميكنم چون تاييد يا تكذيب نكرد ازش خبريم نشد

اتفقا ميخوام ارشد روانشناسي بخونم ليسانسم برقه تبريز

چه سالی اونجا درس خوندید 

اهان الان 29 سالتون هست 

کدوم دانشگاه تبریز منم همسرم تبریز درس خونده 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2738
نه گفتم از شوهرم شمارمو بگيره شماره همسر من تو گرشي همسرش هست اگه ستاره اوني باشه كه من فكر ميكنم چو ...

نه میگم شما گفتید تو تایپیکتون از خانوم یاوران پرسیدم و... گفتم حتما میشناسیدشون

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
خب باید خودش هم بره باهاش،من که همه جا باهاش میرم،

اگه كسي بخاد خانومش رو بپيچونه اين كار رو همه جوره انجام ميده، مثلا به بهونه جلسه خانومش رو ميزاره هتل ميره سر وقت خوشي خودش بعدم نميشه همه جا همراهشون رفت

2706