2733
2734
منم بخاطر فشارهایی که روم بود  همش گفتن بدبخت تو دیگه ازدواج نمیکنی خدایا من تمام دوران زندگی ...

وااای نگو گوشم پره از این حرفا

بدرک که ازدواج نکنم

الان فقط خودمم

اونجوری باید مسیولیت ی نفر دیگه ام رو دوشم باشه

هی حرص بخورم هی استرس بکشمو مریض شم

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 
خدارو شکر ک بموقع منصرف شدی انشالله خدا ی بخت خوب نصیبت کنه از اون خوبای واقعی ❤

مچکرم عزیزدلم

چقد دعات به دلم نشست

خودم همیشه دعامیکنم خدا یکیو برام بفرسته که باش ارامش روحی روانی داشته باشم

وگرنه همون ادم تو خونه باباش باشه سنگین تره

هر چه در فهمِ تو آید ، آن بُوَد  مفهومِ تو....      وزن اولیه : ۶۵  وزن کنونی:۵۸/۱۵۰  وزن ایده آل:۵۶   ترتیب کاهش وزن هفته اول ۶۴ هفته دوم ۶۳ هفته سوم ۶۲ هفته چهارم ۶۱ هفته پنجم ۶۰ هفته ششم ۵۹/۵ هفته هفتم ۵۹ هفته هشتم ۵۸/۱۵۰ ده روز بعد ۵۷/۵۵۰ هفته دهم  ۵۶/۳۵۰ هفته یازدهم بعد از سفر۵۵/۹۵۰ هفته دوازدهم ۵۵/۵۰۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مچکرم عزیزدلم چقد دعات به دلم نشست خودم همیشه دعامیکنم خدا یکیو برام بفرسته که باش ارامش روحی روان ...

توکل بخدا انشالله همه عاقبت ب خیر بشن 😊

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
ازدواج کردنم. مثل چی پشیمونم. از اون بد تر این که خانوادم فقط به خاطر این که شوهرم فامیلمون بود اصلا ...

منم دقیقا مث شمائم.بقدری از ازدواجم پشیمونم ک حد نداره😢ولی راه برگشتی ندارم

رَبَّ هَب لِی مِن لَدُّنکَ ذُریهً طَیبَهً إنَّکَ سَمیعُ الدُّعآء
2728
منم بخاطر فشارهایی که روم بود  همش گفتن بدبخت تو دیگه ازدواج نمیکنی خدایا من تمام دوران زندگی ...

وای که چقد درکت میکنم😢

رَبَّ هَب لِی مِن لَدُّنکَ ذُریهً طَیبَهً إنَّکَ سَمیعُ الدُّعآء
نامزدت به دلت نیس؟ چرا ازش راصی نیسی؟

از یکسری چیزهاش بدم میاد از مسئولیت خوشم نمیاد از رابطع ج ن س ی که دیگه وحشت دارم چندشم میشه ...میترسم 

من کلا ادم اسون گیری نیستم وقتی هم همه چی اوکی نباشه میخوام که کلا نباشه 

وااای نگو گوشم پره از این حرفا بدرک که ازدواج نکنم الان فقط خودمم اونجوری باید مسیولیت ی نفر دیگه ...

شاید داری هز مسئولیت فرار میکنی منم یک مشکلم همینه اگه از ازدواج مثل من میترسی باید یک فکر اساسی کنی من میدونم طبیعی نیستع افکار رفتارم

از یکسری چیزهاش بدم میاد از مسئولیت خوشم نمیاد از رابطع ج ن س ی که دیگه وحشت دارم چندشم میشه ...میتر ...

یا صفر یا صد 

اینجوری ای؟؟

ببین نامزد من همه کارا شخصیشو اداریشو همه چیشو بمن میسپرد

درصورتیکه خودش وقتایی سرکار نبود میتونست اینارو انجام بده

.من دوس دارم شوهرم تکیه گاهم باشه

اما تو این رابطه من تکیه گاه بودم.من باید به اون روحیه می دادم .کاراشو انجام می دادم

خوشم نمیومد مدیریت دستم باشه

درصورتیکه نامزدم میگفت همه چیز باتو

حتا گوشیش خراب میشد میگفت ببر برام درستش کن

فکن دوتایی تو ماشین بودیم میخواستیم اب معدنی بخریم میگفت تو پیاده شو

حتا میگفت تو رانندگی کن

2738
شاید داری هز مسئولیت فرار میکنی منم یک مشکلم همینه اگه از ازدواج مثل من میترسی باید یک فکر اساسی کنی ...

ن بابا اینجوری نیسم

رفتم پیش مشاور بم گفت جداشو تفاوتاتون خیلی زیاده و توام حساسی