2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین بگین بعد چندماه اقدام باردار شدین

| مشاهده متن کامل بحث + 25084 بازدید | 119 پست
سر دوتا بچه هام ماه اول اقدام  ولی دوست داشتم ا چند ماهی منتظر باشم

واا چلا.

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چون سر پسرم شوک شدم چهار سال جلوگیری داشتم گفتم حتما یه چند ماهی میکشه باردارشم ولی همون ماه اول گرف ...

خوشبحالت

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
سونو داخلی

مادانتاجان میشه یکی ارتنیلیت توضیح بدی؟؟منم هرماه پریودمیشم ازمایش هورمونیمم خوبه ولی توسونوکیستهای ریزداشتم 

منم روزی یساعت پیاده روی پیکنم اابته 5ماهه متوجه تنبلیم شدم یعنی قبلانداشتم سونوهام همیشه نرمال بودوزنمم 5/5کم شدتواین 5ماه 

بنظرت امیدوارباشم که همین تحرکو وورزش باعث میشه وضعیتم بهتربشه؟

وخدایی که بشدت کافیست
2740
مادانتاجان میشه یکی ارتنیلیت توضیح بدی؟؟منم هرماه پریودمیشم ازمایش هورمونیمم خوبه ولی توسونوکیستهای ...

منم کیست های ریز داشتم...

ولی واسه تنبلی و کیست دارو نداد...

اول همین ماه سونو دادم و متوجه تنبلی شدم

تیروئیدم کم کار نبود ولی گفت واسه بارداری عددش باید بیاد پایین تر ، لووتیروکسین نوشت یک روز در میون میخوردم همین ماه اخیر...

دکتر گفت واسه همین دارویی که میخوردی هست که باردارشدی...

تنبلی و کیست علائم خاصی نداشتم فقط شکم دارم که دکتر گفت واسه کیسته

در ضمن من اونقدرها هم پیاده روی نکردم چون تو امتحانام بود همش با خودم میگفتم بعد امتحانا واسه ماه بعد شروع میکنم به پیاده روی، ... که خدا خواست و همین ماه باردار شدم😊

پروفایل عکس خودم نیست
منم کیست های ریز داشتم... ولی واسه تنبلی و کیست دارو نداد... اول همین ماه سونو دادم و متوجه تنبلی ...

فدات عربزم مرسی ارتوضیحاتت منم مشکل تیروییدایناندارم چکاپ کامل شدم فقط همون مشکلم کیستهاب ربرتوسونوبودالبته بعد4ماه پیاده روی رفتم سونوهنوزکیست ریزبودولی دوتافولیکول سایز18داشتم 

بشمامکمل خاصی ندادمثلاویتامین eیاچیزای دیگه؟

ایشالاکه دوران بارداری خوبی داشته باشی ونی نی کوچولوی نازت روبخوبی وخوشی بغلت بگیزی 

وخدایی که بشدت کافیست
فدات عربزم مرسی ارتوضیحاتت منم مشکل تیروییدایناندارم چکاپ کامل شدم فقط همون مشکلم کیستهاب ربرتوسونوب ...

خواهش عزیزم...

من و شوهرم هر دو ویتامین ای میخوردیم. و من ویتامین دی و قرص دارچین میخوردم که البته اینا رو قبل از سونو برام نوشته بود. ..

مرسی . ان شاالله تو هم هر چه زودتر باردار بشی عزیزم. هر روز چند خط قرآن بخون😍😘

پروفایل عکس خودم نیست
خواهش عزیزم... من و شوهرم هر دو ویتامین ای میخوردیم. و من ویتامین دی و قرص دارچین میخوردم که البته ...

فدات گلم 

منم ویتامینeرودوماه خوددم وشوهدم  دی هم همینطور

ولی خوب طولانی نمیشه استفاده کردکلامن اهل قرص وداودلروزیادنیستم والادکترم گفت بیابهت داروی تحریک تخمک گزاری بدم سریعترجواب بگیر

وخدایی که بشدت کافیست
فدات گلم  منم ویتامینeرودوماه خوددم وشوهدم  دی هم همینطور ولی خوب طولانی نمیشه استفاده ک ...

به منم گفت اگه تا دو ماه دیگه باردار نشدی قرص کمک باروری بهت میدم

پروفایل عکس خودم نیست