2733
2739
عنوان

دیشب تاصبح من و شوهرمو خانوادش دعوا کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 14822 بازدید | 495 پست

بیا تعریف کن سر چی بود آخه .ولی خدایی بی طرف باش و تعریف کن

اگه یه روزی نوم تو تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منُو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه … بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم … که باز برات آواز بخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب داشتم طبقه بالا تلفنی باشوهرم بحث میکردم گوشی رو ایفون بود نگو صدامون میرسه به پایین پدرش زنگ زد گفت چرا با این نصفه شب رعایت حالشو نمیکنی ساعت2بزار بخوابه گفتم اون زنگ زده

پدرشم بش زنگ زد گفته بود قطع کن فردا میرم در خونه باباش

هووو خانواده شوهر همیشه طبق طبق گله دارن ازعروس خودشون هم که معصوم و بی گناهن همیشع

خدایا میشه دخترم حرف بزنه...نمیدونی...وقتی میبرمش پارک همه بچه ها ماماناشونو صدا میزنن چقد دلم میگیره...نمیدونی چقد دلم میخاد ببرمش خیابون هی بگه اینو میخام اونو میخام...دیگه نمیگم چرا من٬چرا بچه من٬فقط میگم خواااهش میکنم التماس میکنم ..دخترم حرف بزنه .....پی نوشت:دو سالشه.
2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1545682/1-

لاوین عزیز

ابن تاپیکی که اینجا گفتنو حتتتما وقت بذار بخون

بازم شوهرت دوستت داره

نذار قضیه کش پیدا کنه

حرفای خونواده سو نگو تو دیگه جلوش

یادش میره زود

جو رو آروم کن

بعدم سرت به کار خودت و زندگیت باشه

بشین این تامیکم بخون شوهرتو جذب خودت کنی

میگن دو به هم زنی میکنی بین ما و پسرمون

مي گفتي آدم عاقل گول دو به هم زنو نمي خوره 

پس خودتون مشكل داريد

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2740
دیشب داشتم طبقه بالا تلفنی باشوهرم بحث میکردم گوشی رو ایفون بود نگو صدامون میرسه به پایین پدرش زنگ ز ...

فقط آگه جدا نشدی یه لحظه ام دیگه اونجا نمون به هیچ وجه بعد رفتن تازه میفهمی زندگی چی بوده

هر کس به اندازه ضربه هایی که خورده،تنهاییشو محکم تر بغل کرده.
وا عجبا ديروزم خونه ما همه باهم دعوا ميكردن يعني هر ٥نفرمون باهم دعوا ميكرديم😂بعد خونه خالمم دعوا ب ...

دیروز روز خیلی افتضاحی بود ، خونه ما هم دعوا بود ، با منم دعوا کردن 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
خب مگه سرچی با شوهرت دعوا میکردی..شاید حق ببا اونا بوده خب

سر هرچیم با شوهرش دعوا میکرده اونت حق  دخالت نداشتن مگر اینکه ایشون ازشون تقاضای کمک میکر ه یا گلگی شوهرشو پیششون میبرده 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
سر هرچیم با شوهرش دعوا میکرده اونت حق  دخالت نداشتن مگر اینکه ایشون ازشون تقاضای کمک میکر ه یا ...

واقعا

زنو شوهر دعوا كنن ابلهان باور كنند

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2706