2733
2739
عنوان

هوووووف😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 137 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با عرض معذرت از استارتر دوستان اگه یکی تاپیک بزنه بخواد تاپیکش یا کاربریش حذف بشه حتما انجام میشه؟

بله

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
نه من سال چهارم دبیرستانو غیر حضوری خوندم هزینه اونه ک بدم پروندمو بگیرم واس دانشگا

اهان انشااللا موفق میشی داداش. نگران نباش مادرپدرت که بدتو نمیخوان.لابد شیطنتی چیزی کردی عصبی شدن یه چیزی گفتن .فعلا سر به سرشون نزار تا اروم شن.بعد خودت از مادرت خواهش کن تا با پدرت صحبت کنه انشاللا حل میشه

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
2740
اونوقت نینی سایت و‌چطور پیدا کردی؟؟ چیشد تصمیم گرفتی قاطی اینهمه خانوم عضو باشی؟

همه خانوم نیستن مردم بینتون هست

چون من هیچ رفیق پسری ندارم 

حوصلم سر میره عضو شدم

ضعیف نیس چون فردا جهاز خواهرمم میخان ببرن و خیلی خرید کردن نمیدن از اولم بمن نمیدادن اگر ن برا این ...

به خواهرت بگو مشکل مادرشوهری خواهرشوهری فلان و فلان داشت معرفیش کن اینجا

اهان انشااللا موفق میشی داداش. نگران نباش مادرپدرت که بدتو نمیخوان.لابد شیطنتی چیزی کردی عصبی شدن یه ...

ن بخدا کاری نکردم

بعدا؟؟؟ابجی فردا تمومه ساعت ۱۲

2706