2733
2739
عنوان

كيا ترشحات تخمك گذاري نداشتن ولي باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 60639 بازدید | 48 پست
سینوس جان سلام همون ماه بهمن حامله شدی؟امپول زدی؟ترشحات داشتی اخرش یا نه؟ راهنماییم کن سردرگمم وا ...

سلام بله الان تو ٨ماهم شما هم استفاده كنين أنشالله نتيجة بگيرين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام.اصلا و ابدا ترشح نداشتم و باردار هم شدم

مبارکه خانمی انشالله ک زایمان راحتی پیش رو داشته باشی......قربونت میای یه توضیح مختصر ازخودت بگی ک چندوقت اقدام بودی وچیکارا کردی وقاعدگیهات چندروزش وکی تخمک ازاد شده ک نفهمیدی....مرسی

بچه ها من رفتم برا تست پاپ اسمیر بهم گفتن عفونت داری. 10 تا شیاف واژینال و 10 تا قرص سفکسیم بهم دادن تا مصرف کنم. چون بعد از 2 بار مصرفش پری میشدم، اصلا استفاده نکردم و گذاشتم بعد پری شروع به مصرف کردم. بگذریم که شیاف ها خیلی اذیتم کرد. بعد تمام شدن دارو ترشحاتم خیلی خیلی زیاد شد جوری که دائم لباسم خیس بود. تا حالا تو عمرم اینجوری نشده بودم. بعد از 1 هفته درست شد. ولی الان پری دقیقا 6 روزه عقب افتاده. در صورتی که 6 سال دقیق سر یه روز مشخص پری میشدم. حتی سونو هم که رفتم کیست نداشتم. جلوگیری هم میکنم. یعنی ممکنه چه اتفاقی برام افتاده باشه؟ احتمال حاملگی هست با توجه به جلوگیری؟

در ضمن هیچ علامتی از پری رو هم ندارم، فقط هر از گاهی یکم دلم درد میگیره و بعد خودش خوب میشه

لتروزول ترشحات تخمکگذاری رو کم میکنه. اما اگه همیشه ترشحاتت کمه، بهتره آزمایش پرولاکتین روز سوم پری ...

منم این مشکلو دارم اگه برم دکتر باید آزمایش کلی هورمون بدم ؟؟یا پرولاکتین شاملش هست؟

2740
منم این مشکلو دارم اگه برم دکتر باید آزمایش کلی هورمون بدم ؟؟یا پرولاکتین شاملش هست؟

بله روز سوم پریودی آزمایش هورمونی بدین. پرولاکتین هم شاملش میشه.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
مبارکه خانمی انشالله ک زایمان راحتی پیش رو داشته باشی......قربونت میای یه توضیح مختصر ازخودت بگی ک چ ...

مرسی عزیزم انشالله قسمت خودت هم بشه....

ببین من تحت نظر دکتر بودم و تخمدان پلی کیستیک داشتم به همین خاطر داروی تحریک تخمدان استفاده کردم و بعد از اینکه سایز فولیکول به ۱۸ می رسید دکترم آمپول آزاد سازی تخمک رو میداد بعدش من اصلا ترشحات تخمک گذاری نداشتم و باردار شدم.اتفاقا از دکترم پرسیدم که چرا من ترشحات تخمک گذاری ندارم نکنه که باردار نمیشم واسه اونه که دکتر گفت بعضی از خانم ها اصلا این ترشحات رو ندارند و باردار میشن.شما هم نگران نباش انشالله که به زودی مامان میشی

مرسی عزیزم انشالله قسمت خودت هم بشه.... ببین من تحت نظر دکتر بودم و تخمدان پلی کیستیک داشتم به همین ...

انشالله روزی همه منتظرها...مرسی گلم ازتوضیحاتت....فقط باعرض معذرت چند دوره قرص محرک فولیکول استفاده کردی وچی بودداروهات؟کلا چندماه اقدام بودی؟

عزیزم من واسه بچه اولم یکسال نازایی داشتم واسه دومی که الان باردارم ۳ سال طول کشید که باردار بشم.خودت حساب کن تو این ۳ سال چقدر سختی کشیدم و دکتر رفتم متاسفانه بارها دارو تخمک گذاری استفاده کردم و سونو میدادم که تبدیل به کیست میشد و یکماه تمام عقب می افتادم منم دیگه خیلی خسته شده بودم از درمان اما نا امید نشدم و ادامه دادم.

داروهایی که استفاده کردم قرص لتروزول و آمپول اچ ام جی و آمپول آزاد سازی تخمک.موفق باشی

لتروزول ترشحات تخمکگذاری رو کم میکنه. اما اگه همیشه ترشحاتت کمه، بهتره آزمایش پرولاکتین روز سوم پری ...

وافعا کم میکنه من این ماه خوردم همیشه ترشح عین سفیده تخم مرغ داشتم این ماه نه خیلی ولی دیروز ۱۳بود اقدام داشتم امروز نه نمیدونم دیروز یا امروز باید تخمک گزاریم باشه

به امید روزای بهتر برای کشورم🖤
سلام بله الان تو ٨ماهم شما هم استفاده كنين أنشالله نتيجة بگيرين

ترشح داشتین؟ منم اینماه ای یو ای کردم ولی اصلا ترشح ندارم

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین