2733
2739
عنوان

ماجرای بارداری عجیب من

| مشاهده متن کامل بحث + 28132 بازدید | 137 پست

من حالا 12 هفته باردار بودم و وقت غربالگری سه ماهه اول بود یه موضوع جدیدی که نه سال پیش خبری از اون نبود فقط معاینه و سئنو وو ازمایش های روتین اما سونوی ان تی رو اشنا نبودم بهش ولی با روی باز و دل اروم سونو رو دادم که عدد ان تیم 1.5بود یه کوچولو تو نت سرچ کرده بودم و میدونستم این عدد طبیعیه تیغه بینی و استخون کردن هم مشاهده شد برکشتم بهدکترم گفت خدا رو شکر وس همه چی عالیه مه عبوس جوابم دادرا مه خانم این جئاب ملاک نیست خوشحال نشو ازمایش مهمه از رفتارش تو ذوقم خورد اما خودمو جمع و جور کردم و قرار شد فردا برم ازمایش

کار بارداریه  چه بخوای چه نخوای دندون خراب میشه

آخه خیلی بد موقع شد . تو بارداری نمیشه ریسک کرد درست کرد . یکی بود نرفتم شد چهار تا .😢😢😢 دکتر بهم گفت عکس نمی شه گرفت مضره برای جنین . فقط تجربی می تونیم درست کنیم . خوب تجربی هم که روش اطمینانی نیست . کاش موقع شیر دهی بود سریع درستش می کردم😣😣😣

انشالا یهویی یه چیزی بشه . همونی که دلت می خواد بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو‌شیر دهی خراب تر هم میشه پسر من پنجاه روزش بود رفتم چکاپ دندونام عکس انداختم سالم بود سال بع ...

پوسیدگی هارو پر کردین یا کشیدین؟

2731
ماجرای من از همه تون عجیب تره . من دندونام کاملا سالم بود حالا تو این بارداری کلا خراب شده . الانم ر ...

اره میگن خراب میشه منم دوتا دندون خراب دارم اقدامم هستم.یعنی مسکن هم نمیتونی بخوری

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ازمایشمو دادم  تو به ازمایشگاه مثلا معروف و منتظر جوتب موندم اما ته دلم همش شئر می زد از این دمتر بازیااصلا خوشم نمی یومد بالاخره جواب اومد که بچه اروم تو دل من با ریسک بالا ی سندروم دان داره و دکتر تا دید گفت به اختمال زیاد باید سقط بشه زود بیا سی وی است کنم

اره میگن خراب میشه منم دوتا دندون خراب دارم اقدامم هستم.یعنی مسکن هم نمیتونی بخوری

اگه میتونی اول دندوناتو‌درست کن که به امید خدا باردار شدی اذیتت نکنه

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2740
ازمایشمو دادم  تو به ازمایشگاه مثلا معروف و منتظر جوتب موندم اما ته دلم همش شئر می زد از این دم ...

وااای نگو..الهی بمیرم...طفل معصوم

خدایا میشه دخترم حرف بزنه...نمیدونی...وقتی میبرمش پارک همه بچه ها ماماناشونو صدا میزنن چقد دلم میگیره...نمیدونی چقد دلم میخاد ببرمش خیابون هی بگه اینو میخام اونو میخام...دیگه نمیگم چرا من٬چرا بچه من٬فقط میگم خواااهش میکنم التماس میکنم ..دخترم حرف بزنه .....پی نوشت:دو سالشه.
چیزی نمونده دیگه  طبیعی زایمان میکنی؟

انشالا زایمان طبیعی می کنم . این بچه دوممه . سر اولی دندونام هیچ چیش نشد اما سر این یکی کلا ترکیدم😥😥😥 فقطم 27 سالمه😣😣😣

سیوی اس یعنی چی همش به خودم می گفتم چرا جی شد همه چی که طبیعی بود با چشمای وف کرده از اتاق دکتر اومدم بیرون که با همسرم مشورت کنم چون باید یه برگه رو امضامیکرد اونم تا منئ دید ه.ل شد و تند تند هر چی جلوش گذاشتن امضا کرد که برم واسه نمونه برداری اونم بدون هیج شناختی ولی من به دکتر اهتماد کرده بودمو حق طبیعیم بود بدونم چی قراره انجام بشه و چرا

اگه میتونی اول دندوناتو‌درست کن که به امید خدا باردار شدی اذیتت نکنه

یکی پرکردم یکیش هم ابسه کرده خوب شدپرمیکنم.هزینه دوندون پزشکی هم ک قربونش برم کم نیس

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

واای من مردم توبارداریم از دندون درد...گریه میکزدم و غذا میخوردم

خدایا میشه دخترم حرف بزنه...نمیدونی...وقتی میبرمش پارک همه بچه ها ماماناشونو صدا میزنن چقد دلم میگیره...نمیدونی چقد دلم میخاد ببرمش خیابون هی بگه اینو میخام اونو میخام...دیگه نمیگم چرا من٬چرا بچه من٬فقط میگم خواااهش میکنم التماس میکنم ..دخترم حرف بزنه .....پی نوشت:دو سالشه.

چی شد؟

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت
2706