2737
2739
عنوان

چاق و خپل شدم بعد از زایمانم در حد انفجار

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 36 پست
وزن قبل زایمانم 72 تا 82 رسیدم بعد زایمان بازم 72 حالا شدم 79 😥😥😥😕

برنج بکن هفته ای دلار در حد دو سه قاشق 

با گوشت و لبنیات و سبزیجات میوه خودتو سیر کن 

این برنج کوفتی فقط وزن میاره من همینکه برنج کم کنم وزنم میشه 57 کیلو تا یک هفته برنج بخورم میشم 59

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چهار کیلو هم‌کمتر از وزن قبل از زایمان شدم 

چهار کیلو دیگه هم میخوام کم کنم

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.

کمتر بخور خب

بیشتر چیزهای شیرساز بخور چه خبره انقدر؟؟

من60کیلو بودم بعد زایمان شدم 75کیلو

کم کردم شدم پنجاه و شش کیلو الان دوباره باردارم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
هشت ماه زایمان کردم 

از این به بعد کم میکنی به شرط تحرک و رعایت غذا

خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.

ای بابا

محل اینایی که چرت میگن نده

تا دو سال بچه شیر می دی نگران نباش

از یکسالگی بچت شروع کن تو خونه ورزشهای مناسب که لاغر می کنن

اگه هر روز مرتب نیم ساعت ورزش کنی خودت کم کم می بینی چقد تغییر می کنی

راستی سعی کن هولاهوب بزنی از این هولاهوپهایی که دندونه داره .یک هفته سختته و درد زیادی داری بعد خوب میشی حتی امکان داره دور شکمت و کمرت سیاه شه و گلی اگه می خوای وزن کم کنی تحمل کن

2706